NASZE
ZAJĘCIA
Poznaj
Slider

ZAJĘCIA HARDER

HIIT LOWER BODY

Nasza 50-minutowa sesja treningowa na dolne partie ciała, sprawi, że Twoje nogi, grzbiet i pośladki zapłoną! Jednocześnie sprawiając, że te partie ciała będą jak ze stali. Rzuty, skoki i ruchy funkcjonalne, wszystko po to aby twój brzuch wyglądał świetnie a ilość kalorii które spalisz była taka jak na żadnym innym treningu!

HIIT UPPER BODY

Nasz 50-minutowy trening na górnej części ciała wrzeźbi Twoją klatkę piersiową, ramiona i „core”, Dzięki specjalnej ułożonej sesji każda z nich daje odczucie 2 tygodni treningu na siłowni. Przyłóż się jak nigdy dotąd, a nasze kombinacje spowodują, że błyskawicznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

HIIT FULL BODY

Nasze 50-minutowe treningi całego ciała pozwolą Ci odnaleźć mięśnie, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś. Trening idealny dla osób, które dążą do uzyskania wszechstronnej sprawności, upuszczenia tkanki tłuszczowej i wspaniałej budowy całego ciała.

MOBILITY

Na tych zajęciach pracujemy nad poprawą Twojej elastyczności i ruchomości całego ciała, rozluźniamy zmęczone mięśnie i zwiększamy zakres ruchu Twoich stawów. Zajęcia MOBILITY to idealne uzupełnienie treningu HIIT. Jeśli narzekasz na bóle typowe dla naszej cywilizacji(plecy, kark) te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

HIIT UPPER BODY

Po 50 minutach naszej sesji na górne partie ciała Twoje plecy, klatka i ramiona będą jak ze skały. Spraw by Twój rdzeń był HARDER.

HIIT FULL BODY

Treningi mobilności HARDER to nowa definicja rozluźnienia zastałych mięśni i zwiększenia ruchomości stawów. Mobilność HARDER.

ROCKY HIIT

Trening interwałowy o wysokiej intensywności poprawiający szybkość, motorykę  oraz siłę. Podstawą jest trening bokserski który miksujemy z ćwiczeniami na taśmach oraz z z obciążeniem. Uderzaj i ćwicz aby stać się kompletnym bokserem. 50 minut tego treningu sprawi, że zapomnisz o klasycznej siłowni. Obudź w sobie ducha Rocky.

hiit arms and back

Nasza 50- minutowa sesja treningowa sprawi że Twoje ramiona i plecy będą jak ze stali

HIIT ABS

Nasza 50- minutowa sesja treningowa angażująca na gorset utrzymujący stabilność całego ciała (brzuch, lędźwia, pośladki)

CROSS TRAINING

Składa się z dwóch części. Podczas pierwszej części zajęć skupiamy się na ćwiczeniach siłowych a podczas drugiej wykonujemy zadany trening obwodowy. To przekrojowe ćwiczenia dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku.

Technika HIIT

Ćwiczysz już od jakiegoś czasu ale zauważasz braki w swojej technice? Właśnie dla ciebie stworzyliśmy zajęcia z techniki wykonywania ćwiczeń używanych podczas sesji HIIT. Doskonal swoją technikę i poprawiaj swoje rezultaty. Dzięki tym zajęciom nauczysz się jak wykonać poprawnie każde ćwiczenie wykonywane podczas innych zajęć Harder.

hiit arms and back

Nasza 50- minutowa sesja treningowa sprawi że Twoje ramiona i plecy będą jak ze stali.

HIIT ABS

Nasza 50- minutowa sesja treningowa angażująca na gorset utrzymujący stabilność całego ciała (brzuch, lędźwia, pośladki)

sesje treningowe prowadzone są przy wsparciu systemu MyZone który monitoruje pracę serca

NASZE KLUBY

NIE ZNALAZŁEŚ SWOJEGO MIASTA, KLIKNIJ TUTAJ >>

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216