ŻYJ AKTYWNIE
JEDZ ZDROWO
RUSZAJ SIĘ Z GŁOWĄ

Czy wiesz, że pomimo dostępu do wielu tysięcy produktów, w swojej diecie wybierasz średnio tylko 150?

Idźmy zatem dalej…

Dieta każdego z Nas uboga jest w produkty, składniki mineralne i witaminy.

 Zdecydowaliśmy się na współpracę z Dietetykiem, by pokazać Wam jak różne mogą być posiłki, nauczyć Was wybierania prawidłowej drogi do zdrowia, a także poszerzyć Waszą gamę smaków.

Naszym głównym celem jest to, by nauczyć Was jak racjonalnie się odżywiać i wesprzeć wypracowanie dobrych nawyków.

Zainteresowani? Świetnie!

Ograniczeniem przed dobrą zmianą jest tylko wyobraźnia i strach.

Rynek wypełniony jest po brzegi gotowymi jadłospisami, które niosą ze sobą liczne ograniczenia i bywa, że wprowadzają w błąd – pewnie chcecie przykładu? Proszę bardzo.

Pierwszy mit to podział jadłospisów na te dla kobiet i te dla mężczyzn a nie ma czegoś takiego. Podstawą do określenia przeznaczenia jadłospisu z uwagi na płeć jest bilans kaloryczny. Zaskoczeni? Pewnie wielu z Was tak. Z tego i wielu innych powodów, jako Partnera do współpracy w obszarze dietetyki wybraliśmy Aleksandrę Dołęgowską – poznajcie Ją bliżej.

Jestem dietetykiem po ukończonych studiach na uczelni państwowej. Od kilku lat specjalizuję się w dietach wpływających na cechy epigenetyczne i mikrobiom. Stosując ziołolecznictwo, immunomodulatory, a także składniki, o których zwykle nie wspomina się układając tradycyjne diety oparte o normy i piramidę żywienia, wyleczyłam siebie, pomogłam moim bliskim i chętnie pomogę też Tobie! Zaufaj mi, możesz jeść boczek z jajkami każdego dnia i nie mieć najmniejszego ryzyka miażdżycy.🥓👩🏼‍🍳
Obecnie prowadzę badania naukowe mające na celu leczenie chorób zwanych do tej pory „nieuleczalnymi”, w tym chorób autoimmunologicznych.
Wiem, że organizm jest cudownym tworem, który posiada umiejętności regeneracji w niemalże każdym stanie, tylko trzeba nauczyć się nim sterować 🙂 ”

Zachęcamy Was także do odwiedzenia profilu Oli, gdzie czeka spora dawka wiedzy i ciekawostek:

 ➢ Przygotowane przepisy możesz modyfikować, zmieniać i przerabiać pod własne smaki.

 ➢ Zakupiona dieta trafia do Was w postaci e-booka, w którym oprócz jadłospisu znajdziecie:

• zalecenia żywieniowe

• instrukcję obsługi diety

• wskazówki jak modyfikować kaloryczność wybranego jadłospisu.

WYBIERZ SWÓJ PRODUKT

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Harder Studio 2021. Copyright Reserved.

FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216