HARDER
PROGRAM AKTYWNYCH WAKACJI DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
TEENAGERZE TRENUJ W KLUBACH HARDER POD OKIEM INSTRUKTORA DO KOŃCA WRZEŚNIA ZA FREE

for teenager

for teenager

for teenager

for teenager

for teenager

for teenager

HARDER

HARDER

PROGRAM AKTYWNYCH WAKACJI DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
TEENAGERZE TRENUJ W KLUBACH HARDER POD OKIEM INSTRUKTORA DO KOŃCA WRZEŚNIA ZA FREE
Slider

CO TO ZA PROGRAM I DO KOGO JEST SKIEROWANY?

“Harder for Teenager” to program polskiej butikowej sieci klubów fitness, który niesie ze sobą kilka jakże istotnych misji. Po pierwsze: celem akcji jest promowanie wśród młodzieży szkolnej i ich rodziców świadomości najbardziej efektywnej i zarazem bezpiecznej formy aktywności fizycznej, jaką są treningi personalne HIIT w małych grupach, prowadzone z użyciem monitorów pracy serca MyZone. Po drugie: okres wakacji to dużo wolnego czasu, który, dzięki temu programowi można będzie spożytkować w bardzo efektywny sposób – poprawiając zarówno sylwetkę jak i ogólną kondycję fizyczną.

Jak to działa?

Akcja skierowana jest do młodzieży szkolnej od 14 do 19 roku życia. Warunkiem skorzystania z akcji jest ważna legitymacja SZKOLNA. W okresie od 01.07 do 30.09.2020r “teenagersi” będą mogli odebrać 20 sesji na zajęcia HIIT w dowolnym klubie HARDER na terenie Polski za pośrednictwem panelu klienta lub w recepcji klubu.

Co to jest trening HIIT?

Treningi HIIT w małych grupach to domena klubów Harder: 50 minut efektywnego treningu w Harder pomoże Ci osiągnąć i utrzymać smukłą sylwetkę i nieprzeciętną kondycję. Treningi składają się z: rozgrzewki – ok. 7 minut; wprowadzenia do treningu – ok. 5 minut; części głównej treningu – do 34 min.; krótkiego stretchingu – ok. 3 min.
Na każdej sesji treningowej układ ćwiczeń jest inny, dlatego z nami nie wpadniesz w monotonię i będziesz rozwijać się z każdym treningiem!

Czego możesz spodziewać się w Harder?

JAK ODEBRAĆ SESJE?

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Phone:

Development: Arek tel: 883 226 138

Operations: Łukasz tel: 570 851 216