SIEĆ BUTIKOWYCH KLUBÓW FITNESS - HARDER

NASZE ZAJĘCIA BAZUJĄ NA TRENINGU HIIT, TRENINGU FUNKCJONALNYM I MOBILITY.

1.

Harder dla wszystkich

Harder to butikowy klub sportowy, w którym każda minuta treningu się liczy, bo liczysz się Ty i Twoje efekty. Skupiamy wokół siebie ludzi, którzy podobnie jak Ty, cenią swój czas i efektywność treningu. Naszą domeną jest rodzinna atmosfera, a Harder to miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek i jego cele.

2.

Dlaczego my?

Nasze kluby dedykujemy osobom, które efektywny trening chcą łączyć z dobrą zabawą. Niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy też nie, nasze sesje treningowe są dostosowane do Twoich możliwości. Poprawa kondycji i zgubienie zbędnych kilogramów to nasza specjalność.

3.

Co nas wyróżnia?

Trening personalny w grupie (HIIT) zawsze pod okiem wykwalifikowanej kadry. Dzięki technologii monitorowania pracy serca Myzone® śledzisz ile kalorii udało Ci się spalić i na jakim poziomie intensywności ćwiczysz. Ten unikalny system wspomagający trening stosowany jest wyłącznie w najlepszych klubach fitness świata.

4.

Korzyści?

Nawet 1000 kcal podczas jednego treningu, a dzięki efektowi After Burn aktywnie spalasz kalorie przez kolejne 36 godzin. Stała opieka instruktora gwarantuje prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i ich efektywność. Brak długoterminowych umów.

5.

Sesje treningowe

Sesje treningowe trwają 50-55 minut. Wszystkie zajęcia w grafikach zajęć są oznaczone stopniem trudności; (B) – początkujący, (R) – średniozaawansowany, (A) – zaawansowany. Zajęcia prowadzą różni instruktorzy, a każdy z nich w swój niepowtarzalny sposób!

Zostań właścicielem
swojego studia
harder

EFEKTYWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO TRENINGU GWARANTUJE SYSTEM MONITORUJĄCY PRACĘ SERCA

system monitorowania pracy serca myzone

Myzone to urządzenie monitorujące Twoją aktywność fizyczną, które bezprzewodowo pobiera i wysyła dane o przebytym treningu. Mierzy ilość spalonych KCAL, tętno oraz także wysiłek, który jest punktowany. Każdorazowo po ćwiczeniach otrzymujesz tzw. MEPs. System Myzone posiada unikalny układ pamięci, który pozwala na zapamiętanie do 16 godzin Twojej aktywności tak więc motywuje i nagradza za każdą minutę spędzoną zdrowo i aktywnie.

zajęcia harder

zajęcia power

To typ zajęć, które wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają najważniejsze grupy mięśniowe, z wykorzystaniem do tego zarówno sprzętu jak i obciążenia w postaci własnego ciała. Nasz autorski program treningowy zajęć HIIT z wykorzystaniem monitora pracy serca MyZone w celu bieżącego śledzenia aktywności uczestników przeniosą Cię na wyższy poziom treningu – sprawdź najlepszy trening w mieście!

zajęcia fight

Podążanie za trendami i nieustanny rozwój to coś co wyróżnia naszą markę na każdym kroku. Pomysł na zajęcia FIGHT powstał z założenia, że stawiamy na zajęcia sportów, które są coraz bardziej popularne. Zajęcia FIGHT to typ treningu, który wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnia najważniejsze grupy mięśniowe, poprawia wytrzymałość i doskonali technikę. Podczas zajęć wykorzystywany jest dedykowany sprzęt w postaci worków bokserskich, gruszek, tarcz.

zajęcia mind

Zajęcia MIND to typ treningu, w którym podczas ćwiczeń angażujemy umysł do pracy nad ciałem i oddechem. Trenując mięśnie świadomie wspomagamy się równomiernym głębokim oddechem, wspierając tym samym osiągnięcie równowagi emocjonalnej i spokoju wewnętrznego. Podczas treningów MIND poznajemy swoje ciało lepiej, odprężamy je, a także zmniejszamy napięcia mięśniowe. Nie należy mylić tych treningów z zajęciami relaksacyjnymi.

zajęcia kids

Zajęcia dedykowane najmłodszym Hardersom występują w grafiku w dwóch grupach wiekowych: 6-9 i 10-13. Trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem różnych sprzętów uczy dzieciaki sportu poprzez dobrą zabawę. Jeśli chcecie rozruszać Wasze pociechy i zadbać o ich zdrowie poprzez aktywność fizyczną, zabranie ich na nasze zajęcia to najlepsze co możecie dla nich zrobić

znajdź swój klub

Kraków Rusznikarska
Kraków, ul. Rusznikarska 14a, telefon: +48 533 077 288 KLUB FITNESS KRAKÓW GRAFIK ZAJĘĆ
Warszawa Grójecka
Warszawa, ul. Grójecka 17, telefon: +48 797 468 402 KLUB FITNESS WARSZAWA GRAFIK ZAJĘĆ
Wrocław Grabiszyńska
Wrocław, ul. Grabiszyńska 163, telefon: +48 797 468 383 KLUB FITNESS WROCŁAW GRAFIK ZAJĘĆ
Poznań Stary Browar

Poznań, ul. Półwiejska 42, telefon: +48 797 798 089 KLUB FITNESS POZNAŃ GRAFIK ZAJĘĆ

Warszawa Broniewskiego

Warszawa, ul. Broniewskiego 28, telefon: +48 570 533 837 KLUB FITNESS WARSZAWA GRAFIK ZAJĘĆ

Ciechanów Śląska

Ciechanów, ul. Śląska 1B, telefon: +48 724 830 505 KLUB FITNESS CIECHANÓW GRAFIK ZAJĘĆ

Treningi HIIT w małych grupach to domena klubów Harder. 50 minut efektywnego treningu w Harder pomoże ci osiągnąć i utrzymać smukłą sylwetkę i nieprzeciętną kondycje. Treningi składają się z rozgrzewki - ok. 7 minut - , wprowadzenia do treningu - ok. 5 minut -, części głównej treningu - do 34 min. - krótki stretching - ok. 3 min.
Na każdej sesji treningowej układ ćwiczeń jest inny dlatego z nami nie wpadniesz w monotonię i będziesz rozwijać się z każdym treningiem.

Dla uzupełnienia treningu HIIT nie zapomnij wpaść na zajęcia Mobility lub Stretching.

social feed

Dołącz do rodziny HARDER
Śledź nas na Facebook i Instagram. Taguj swoje zdjęcia #thegamechanger oraz #hardercrew

NIE ZNALAZŁEŚ SWOJEGO MIASTA, KLIKNIJ TUTAJ >>

Paweł Wiktor

Wkoncu znalazłem zajęcia, gdzie liczy się jakość i indywidualne podejście a nie przemiał i masówka. Pozdro

Paweł Wiktor / Harder Studio Warszawa

Janina Kowalewska / Harder Studio Kraków
5.0
2018-09-07T13:24:59+02:00

Paweł Wiktor / Harder Studio Warszawa

Wkoncu znalazłem zajęcia, gdzie liczy się jakość i indywidualne podejście a nie przemiał i masówka. Pozdro

Dorota Kozub

Rewelacyjna mobilizacja i wycisk dla całego organizmu. Profesjonalizm, wiedza, motywacja i uśmiech, brawo Arek ;). POLECAM!!!

Dorota Kozub / Harder Studio Wrocław

Janina Kowalewska / Harder Studio Kraków
5.0
2018-09-07T13:25:18+02:00

Dorota Kozub / Harder Studio Wrocław

Rewelacyjna mobilizacja i wycisk dla całego organizmu. Profesjonalizm, wiedza, motywacja i uśmiech, brawo Arek ;). POLECAM!!!

Bartosz Cegła

Najważniejsze przeżyłem polecam, super klimat oraz obsługa!!!

Bartosz Cegła / Harder Studio Kraków

Janina Kowalewska / Harder Studio Kraków
5.0
2018-09-07T13:26:29+02:00

Bartosz Cegła / Harder Studio Kraków

Najważniejsze przeżyłem polecam, super klimat oraz obsługa!!!
5
3

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Harder Studio 2021. Copyright Reserved.

FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216