HARDER
mEET
Slider

COACHES HARDER

TEAM WARSZAWA

TEAM KRAKÓW

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

Julka
Jestem dyplomowanym instruktorem i prezenterem fitness, trenerem personalnym i szkoleniowcem. Sport to mój styl życia. Wytrwale dążę do obranych przeze mnie celów i spełniam marzenia. Moje motto: "Mierz wysoko i nie zatrzymuj się." Posiadam niekończącą się energię i głowę pełną pomysłów. Na zajęciach jestem wymagająca, dynamiczna i promiennie uśmiechnięta. Zawsze dbam o dobrą zabawę i bezpieczeństwo moich klientów. Kocham pracę z ludźmi i dla ludzi. Specjalizuję się w zajęciach cardio, wzmacniających i mentalnych.

REZERWUJ

Klaudia
instruktorką Fitness, trenerem personalnym, kettlebells oraz cross treningu. Pasjonatką zdrowego trybu życia, dietetyki i tańca. Ukończyłam cykl szkoleń Dietetyka i suplementacja, uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach o szerokiej tematyce sportowej. Praktyk nie teoretyk.:) Jestem aktywną zawodniczką w dziedzinie kettli.
Dla mnie aktywność fizyczna to sposób na życie, to: dobre samopoczucie, zdrowa sylwetka, praca nad własnym charakterem, w tym pokonywanie swoich słabości, a także poznawanie mnóstwa, pozytywnych ludzi, którzy podzielają nasze pasje. Staram się w każdym zaszczepić zamiłowanie do sportu, na tyle ile jest to możliwe, gdyż moja praca jest zdecydowanie dla mnie przyjemnością.
Na co dzień wyznaję zasadę: „Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak minie" .
Ale też „Nie narzekaj, że masz pod górkę, skoro idziesz na sam szczyt ".

REZERWUJ

Krystian
Jestem trenerem przygotowania motorycznego zawodników sportów walki, instruktorem boksu i trenerem personalnym. Przygodę ze sportem rozpocząłem we wczesnych latach szkolnych trenując boks. Pasja stała się sposobem na życie a doświadczenie zawodnicze uzupełniłem kończąc liczne szkolenia w Polsce i za granicą. Na treningach największą uwagę zwracam na metodyczną naukę techniki bokserskiej i poprawne wykonywanie ćwiczeń jednocześnie motywując swoją energią kładę nacisk na rozwój kondycji i koordynacji. Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z uczestnikami moich zajęć.

REZERWUJ

Piotr
Jestem trenerem personalnym, instruktorem zajęć grupowych, instruktorem Kettlebel, Olympic Weightlifting, Crissfit Level 1, aktywnym zawodnikiem crossfit a także szkoleniowcem ‚rowingu’ techniki wiosłowania na ergometrze wioślarskim Concept 2
Przygodę ze sportem zacząłem 5 lat temu w boxie Crossfitowym. Trenuje z pasją i przyjemnością a swoim klientom pokazuje, że w każdym wieku można trenować, ruszać się i poprawiać swoją sylwetkę.
Jako zawodnik, w 2017 roku dopisałem się do grona 135 ludzi z całego świata, którzy pokonali pełny marathon row 42,195m z wynikiem 3h:09m:44s, co dało mi pozycje nr 58.
Jako trener uczę, motywuje, dbam o poprawna technikę i pomagam bić rekordy.
Jestem założycielem fanpage Row&Ski https://www.facebook.com/rowandski/.
Moje motto to „Trenuj z myślą, że w wieku 65 lat będziesz sprawny i będziesz mógł wciąż trenować!”

REZERWUJ

Patrycja
Jestem licencjonowanym trenerem osobistym. Sport od wielu lat jest moją pasją. Zaczęłam od biegania, wspinaczki oraz treningu z masą własnego ciała a przygodę z treningiem siłowym rozpoczęłam w wieku 20 lat. Wtedy zrozumiałam, czym będę chciała zajmować się w przyszłości. O zdrowie swoje i uczestników moich zajęć dbam za pomocą treningu funkcjonalnego a kształtowanie sylwetki opieram na treningu siłowym i interwałowym jako najskuteczniejszym w spalaniu tkanki tłuszczowej.
Ambitnie dążę do wyznaczonych celów i tego też uczę swoich podopiecznych.
Pozytywnie nastawiona promotorka zdrowego stylu życia, nieustannie rozwijam się biorąc udział w licznych szkoleniach z różnych dziedzin i dyscyplin sportowych a także dietetyki.
W swojej pracy najbardziej cenie możliwość niesienia pomocy w kształtowaniu sylwetki i to daje mi największa satysfakcję.

REZERWUJ

Paweł
Jestem zawodowym pięściarzem Legia Fight Club, certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem boksu. Sportem zajmuje się ponad 14lat. Pięściarstwo nie jest dla mnie jedynie przygodą, jest pasją i rzemiosłem, które daje mi przede wszystkich satysfakcję i napędza całą moją egzystencję. Sport ten zajmuje blisko połowę mojej życiowej osi czasu, co umacnia mnie w przekonaniu, że ścieżka którą wybrałem nie jest dziełem przypadku. Trening HIIT przeplatany z ćwiczeniami funkcjonalnymi oraz elementami boksu dadzą Tobie dużo pewności siebie, wytrzymałość całego ciała, pomogą spalić tkankę tłuszczową oraz poprawią Twoje samopoczucie. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

REZERWUJ

Monika
trener z akredytacją Reps i instruktor z 15- letnim doświadczeniem w branży fitness. Pasjonatka sportów siłowych i różnych form z nurtu body & mind. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Doradca dietetyczny pomagający zmienić sposób odżywiania tak aby osiągnąć upragnione cele sylwetkowe. Jeśli jest potrzeba  uczy swoich podopiecznych gotować w stylu fit. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy wie jak wygonić  „ gen lenistwa „ oraz wykorzystać drzemiący potencjał do zmian w budowaniu ciała na nowo. Swoją energią, charyzmą i uśmiechem zmotywuje Cię do treningu na którym dasz z siebie wszystko.

REZERWUJ

Sylwia
Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego i menadżera sportu. Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Ukończyła kurs instruktora fitness, aqua fitness oraz liczne szkolenia m.in kettlebells, pump, dietetyka sportowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konwencjach i wykładach. Podczas treningów personalnych i grupowych motywuje swoim zapałem i pasją, aby każdy z uczestników dochodził do przekonania , że "chcieć znaczy móc”.

REZERWUJ

Adrian
REZERWUJ

Adrian
Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.

W zawodzie trener personalny posiadam wieloletnie doświadczenie w Polsce, USA, Irlandii. Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .

Jestem doświadczonym prelegentem oraz uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowcą oraz członkiem rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowanym trenerem Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa i ratownikiem wodny.

REZERWUJ

Witkoria
Jestem instruktorką fitness i pilates, medycznym trenerem personalny. Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Zamieniłam lekką atletykę na fitness, najpierw jako klientka, potem jako instruktor. Prowadzę zajęcia wzmacniające, cardio oraz mentalne, specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych. Chce uczyć klientów świadomości ciała i przekonuje, że aktywność fizyczna to jedyny nałóg, który warto mieć. Zwracam szczególną uwagę na technikę ćwiczeń i jakość wykonywanych ruchów – ale najważniejszy jest dla mnie uśmiech i satysfakcja uczestników.

Moje motto to: „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu.”

REZERWUJ

Monika
Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness i zawodniczką sportów sylwetkowych. Na siłownie pierwszy raz trafiłam 7 lat temu. Szybko jednak okazało się, że odnalazłam swoją pasję, którą teraz realizuje również zawodowo, pomagającym innym w dążeniu do lepszej sylwetki. Jestem osobą pełną energii i cieszę się że mogę dzielić się nią na co dzień. Uwielbiam wszystkie formy wzmacniające, modelujące sylwetkę oraz intensywne zajęcia typu HIIT. Uważam że dzięki treningom można wszystko! Nie tylko schudnąć, zbudować mięśnie, spalić mnóstwo kcal, poprawić nastrój, ale także poznać nowych ludzi i po prostu świetnie spędzić czas.

REZERWUJ

Karolina
Z wykształcenia jestem trenerem personalnym i managerem sportu. Obecnie najbliższą memu sercu dyscypliną jest CrossFit, który z entuzjazmem trenuje już od trzech lat.
Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Niezależnie od tego czy chcesz ujędrnić swoje ciało, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zbudować masę mięśniową – regularna aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Razem osiągniemy Twój wymarzony cel. Na początku przygody z treningami oprócz techniki ważna jest też motywacja i zastrzyk energii, której z pewnością nie zabraknie!
Na treningach nie ma miejsca na monotonię! Zacznij już dziś, niech sport stanie się Twoim nawykiem!

REZERWUJ