HARDER
POZNAJ
TEAM
Slider

TRENERZY ORAZ INSTRUKTORZY W NASZYCH KLUBACH FITNESS

Albert "Dragon" Sosnowski

Albert "Dragon" Sosnowski

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Polski pięściarz wagi ciężkiej. Były mistrz świata organizacji WBF, mistrz Europy EBU oraz pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC w starciu z Witalijem Kliczko. Trener sekcji bokserskiej Legii Warszawa.
Jako dziecko uprawiał szermierkę oraz zapasy. Następnie zainteresował się sportami walki, trenując kick-boxing. Nie ma na swoim koncie ani jednej walki amatorskiej.
Sosnowski debiutował na zawodowym ringu 22 lipca 1998 roku. Jego pierwsza walka odbyła się w duńskim Outrup. Pokonał wówczas przez nokaut w I rundzie czeskiego pięściarza Jana Drobenę.
Albert Sosnowski stoczył 59 pojedynków na zawodowym ringu. Ma na swoim koncie 49 zwycięstw, z czego aż 30 przez nokaut. 8 razy schodził z ringu w roli pokonanego, zanotował również dwa remisy.
Albert poprowadzi zajęcia Boks od podstaw w Klubie Harder Nowogrodzka.

Adrian Markowicz

Adrian Markowicz

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.
W zawodzie trener personalny posiadam wieloletnie doświadczenie w Polsce, USA, Irlandii. Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .
Jestem doświadczonym prelegentem oraz uczestnikiem wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowcą oraz członkiem rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowanym trenerem Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa i ratownikiem wodny.

Sylwia Stopiak

Sylwia Stopiak

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego i menadżera sportu. Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Ukończyła kurs instruktora fitness, aqua fitness oraz liczne szkolenia m.in kettlebells, pump, dietetyka sportowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konwencjach i wykładach. Podczas treningów personalnych i grupowych motywuje swoim zapałem i pasją, aby każdy z uczestników dochodził do przekonania , że „chcieć znaczy móc”.
Marcin Hołodniuk

Marcin Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat miłośnik sztuk walki. W 2012 roku przelał swoją miłość na crossfit, trenując w pierwszym afiliowanym boxie w Polsce. Uczestnik wielu ciekawych szkoleń oraz warsztatów m.in. u samego Dmitry Klokova – medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Obecnie trener i sędzia zawodów crossfit, instruktor zajęć grupowych oraz trener personalny.
Jakub Łuczyński

Jakub Łuczyński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jakub jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od najmłodszych lat związany jest ze sportami ekstremalnymi oraz sportami drużynowymi. Specjalizuje się w treningu siłowym oraz dietetyce i suplementacji. Kuba jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. Doświadczenie zdobywał na dziesiątkach szkoleń z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji, eventach fitnessowych i konferencjach. Dzięki temu, bardzo dobrze radzi sobie podczas prowadzenia treningu personalnego z jedną osobą, jak również w trakcie zajęć grupowych. W swojej pracy kieruje się treningiem zdrowym dla ciała, ale także dla głowy. Jako trener zwraca głównie uwagę na zaangażowanie, motywacje treningową oraz na poprawne wykonywanie ćwiczeń, tak aby zminimalizować ryzyko powstania kontuzji, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu postępów treningowych. Jego pasją  są ludzie oraz praca z ludźmi, więc dokłada wszelkich starań, żeby każda minuta treningu była przepełniona dobrym samopoczuciem podopiecznych zarówno tym fizycznym jak i mentalnym.
Marek Prach

Marek Prach

Instruktor - Warszawa Broniewskiego

Moja przygoda ze sportem ma swój początek na starym małpim gaju razem z paczką znajomych w 2013 roku kiedy to w Polsce ukazał się nowy sport o nazwie Street Workout który opierał się na treningu z masą własnego ciała. Wraz z mijającymi latami stopniowo dodawałem do swojego arsenału treningowego koła gimnastyczne, sztangę i kettle. Zacząłem angażować nowe szlaki metaboliczne i rozwijać więcej cech motorycznych. W 2018 roku ukończyłem kurs Trenera Przygotowania Motorycznego na którym wieloletnią wiedzę i doświadczenie trenerzy pomogli poukładać w całość.  Z tą wiedzą i doświadczeniem rozpisuję plany treningowe i prowadzę zajęcia które przynoszą progress, dobre samopoczucie i co najważniejsze – zdrowie. Zwiększam siłę, poprawiam zakres ruchu i wykorzystuję wzorce ruchowe, które mają swoje przełożenie w życiu codziennym i pozytywnie wpływają na jakość życia niwelując bóle np. pleców, szyi czy inne dolegliwości związane z brakiem ruchu. Codziennie rozwijam się w dziedzinie motoryki ludzkiego ciała aby stawać się w tym coraz lepszym i móc skuteczniej realizować cele sportowe każdej osoby, która będzie prosić mnie o pomoc w ich zrealizowaniu a także by prowadzić zajęcia sportowe na jak najwyższym poziomie.

Sport ma wzmacniać – fizycznie i mentalnie. Ma przełamywać limity i nadawać kolejne cele do zdobycia, gdyż to właśnie ich realizacja napędza Nas na jeszcze większą pracę nad samym sobą. Sport uczy dyscypliny, szacunku, poprawia humor i sylwetkę. Sport jest lekiem na większość chorób cywilizacyjnych i polecam go każdemu bez względu na płeć czy wiek.

Joanna Kędziora

Joanna Kędziora

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jej pasją jest sport i wszelkiego typu zdrowy styl życia. Od lat przekuwa swoje hobby na pracę zawodową z dużymi sukcesami utrzymując podopiecznych w pełni zdrowia.

Szczęśliwa mama preferuje zdrową i prostą kuchnię, a efekty jej kulinarnych poczynań znajdziecie na jej mediach społecznościowych.

Chodzą legendy, że kiedyś ktoś ją widział bez uśmiechu na twarzy, ale całe szczęście to tylko legendy. Na codzień powala radością i pozytywnym nastawieniem do życia.

Katarzyna Babiarz

Katarzyna Babiarz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 6 lat od pływania, jazdy konnej i narciarstwa. Obecnie swoją miłość do sportu realizuję jako instruktor fitness, Pilates i trener personalny. Podczas treningów skupiam się nie tylko nad poprawą sylwetki i kondycji podopiecznych, ale także na kompleksowym rozwoju ich sprawności- przywróceniu poprawnych wzorców ruchowych, zwiększeniu mobilności i zabezpieczeniu układu ruchu przed przyszłymi dolegliwościami.
Swoją wiedzę regularnie poszerzam podczas szkoleń i kursów.
Poza pracą interesuję się jogą, medycyną wschodu, dietetyką i tańcem.
Marcin Chejdysz

Marcin Chejdysz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

W moim życiu sport jest obecny tak długo jak jestem w stanie sięgnąć pamięcią, zawsze miałem bardzo dużo energii, którą wykorzystywałem właśnie w aktywny sposób. Od 9 lat jestem zawodnikiem Futbolu Amerykańskiego, Swoją przygodę ze sportami siłowymi zacząłem w wieku 20 lat, jako aktywny zawodnik drużyny, potrzebowałem wzmocnić całe ciało przed zbliżającym się sezonem. Ta forma aktywności miała być tylko przygotowawcza a zagościła w moim życiu na stałe, z czasem przerodziło się to w pasję i sposób na życie. Staram się nieustannie poszerzać zakres wiedzy poprzez szkolenia, książki jak i choćby rozmowy z innymi trenerami. Aktywność jest dla mnie celem samym w sobie. Aktualnie prowadzę treningi indywidualne jak i zajęcia grupowe dla osób z każdego stopnia zaawansowania. Moją ulubioną formą treningu jest Crossfit który idealnie łączy podnoszenie ciężarów, ćwiczenia wydolnościowe i gimnastyczne. Oczywiście nie zamykam się na jedną formę aktywności. Na moich zajęciach można się spotkać ze zderzeniem różnych form treningu.
Mateusz Komendziński

Mateusz Komendziński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness. Trener personalny, instruktor fitness, narciarstwa a także ratownik WOPR. Były zawodnik kadry Dolnego Śląska w pływaniu. Pasjonat górskich wędrówek, nurkowania oraz sportów ekstremalnych. Entuzjasta CrossFit-u, zajęć interwałowych oraz obwodowych, które pozwalają poznać granicę wytrzymałości własnego organizmu. Na zajęciach jest bardzo wymagający, nie oszczędza podopiecznych, bo sam daje z siebie 200%. Na treningach zawsze możesz liczyć na jego uwagę, sprawdza, koryguje, motywuje, wyciśnie z Ciebie „siódme poty”. Wydaje Ci się, że już nie możesz, Mateusz udowodni jak bardzo się mylisz 😉 Hasło, którym się kieruje: ” Work hard or go home ”
Miłosz Hołodniuk

Miłosz Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat interesuję się sportami walki. Mając 7 lat rozpocząłem treningi karate, następnie przeszedłem na taekwondo olimpijskie, w którym stawałem wiele razy na podium mistrzostw Polski. Obecnie jestem zawodnikiem kickboxingu. Jestem pięciokrotnym mistrzem Polski, zdobywcą brązowego medalu mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata na największej na świecie amatorskiej federacji kickboxingu. Uwielbiam pracę z ludźmi, swoim doświadczeniem bardzo chętnie dzielę się z innymi. Lubię jak na treningach panuje miła, wesoła atmosfera, ale priorytetem dla mnie jest motywowanie podopiecznych, aby wykonywali każdy trening na 110% swoich możliwości. Posiadam dużą wiedzę w zakresie żywienia, szczególnie w sportach walki. Boks pomaga rozładować wszystkie złe emocje, co bardzo dobrze przekłada się na samopoczucie po treningu.
Ariel Bedenak

Ariel Bedenak

Instruktor - Warszawa

Znany także jako ABCoach. Jego przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 r., od treningu zapasów w stylu wolnym w międzyczasie brał udział w licznych zawodach. Niestety po upływie 7 lat dalszą karierę przerwała kontuzja. Kolejnym etapem związanym ze sportem były studia na AWF. Podczas nauki na uczelni poza zajęciami na siłowni rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki.
W 2010 r. przeprowadził się do Warszawy w celu kontynuacji studiów magisterskich. W tym samym czasie podjął pracę jako instruktor w klubie fitness. Po kilku latach pracy w stołecznych klubach fitness i ukończeniu wielu kursów z zakresu treningu oraz dietetyki a także zgromadzeniu odpowiedniej wiedzy rozpoczął pracę trenera personalnego w której spełnia się do dnia dzisiejszego. Amatorsko trenuje boks (3-0) a w treningu na siłowni bazuje głównie na ćwiczeniach wielostawowych. Treningi Ariela charakteryzują się dużą dozą poczucia humoru oraz pozytywną energią i motywacją na 110%. 

Ela Pachucy-Sacharzec

Ela Pachucy-Sacharzec

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Od 8 lat jestem związana ze sportem – fitness, siłownia, bieganie. Jestem pełna energii i otwarta na nowe doświadczenia, nie boję się wyzwań. Prowadzę zajęcia wzmacniające, rzeźbiące sylwetkę i intensywne treningi interwałowe.
Posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu treningu funkcjonalnego, indywidualnego oraz odżywiania. 
Na co dzień pracuję w kilku krakowskich klubach zarażając uśmiechem, optymizmem i miłością do ćwiczeń. W czasie wolnym uciekam w góry. Uwielbiam ruch, dynamikę, bo dzięki temu każdy mój dzień jest pełen pozytywnej energii.
Mateusz Banaś

Mateusz Banaś

Instruktor - Warszawa

Chłop z Mazur. Całe życie w treningu – przez siłownię, zapasy, mieszane sztuki walki, bieganie, aż po CrossFit od 2015 roku.

Pierwsze kroki jako trener stawiał w ełckim Imperium Siły. Po przeprowadzce do Warszawy prowadził treningi grupowe w CrossFit Dziki, CrossFit Ursus, a obecnie CrossFit Elektromoc i Harder Nowogrodzka i Harder Broniewskiego.

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Praca trenera to jego pasja i profesja.

Poza sportem interesuje go dietetyka, rozwój osobisty, marketing i social media. Mateusz jest też absolwentem prawa na Uniwersytecie Łódzkim i właścicielem sklepu panbrand.pl. Czasem zdarzy mu się napisać kilka banalnych zdań i przypozować do zdjęcia. Kocha pizzę i czekoladę. Bez wzajemności.

Barbara Baranowska

Barbara Baranowska

Instruktor - Warszawa

Propagatorka racjonalnego stylu życia i holistycznego podejścia do człowieka. Z wykształcenia psycholog i technik żywienia. Od 12 lat trener fitness ukierunkowana na trening prozdrowotny, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, jogę, stretching oraz pilates. Rozwijająca się w mindfulness i pracy z oddechem. Jako nauczyciel jogi uświadamia swoich podopiecznych jak ważny jest balans i możliwość regulowania stresu dnia codziennego poprzez spokojną i rozluźniającą praktykę.

Anna Celmer

Anna Celmer

Instruktor - Poznań

Jestem instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego (kierunek Sport oraz Wychowanie Fizyczne) oraz Uniwersytet Ekonomiczny (kierunek Zarządzanie) w Poznaniu. Dodatkowo posiadam legitymację trenera II klasy piłki ręcznej oraz instruktora gimnastyki i lekkiej atletyki. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Trenowałam piłkę ręczną, odbywałam wolontariaty sportowe oraz byłam dziennikarzem sportowym. Dziś jestem wiernym kibicem i obserwatorem wielu dyscyplin oraz wydarzeń sportowych.
W swojej pracy zawodowej ogromną wagę przywiązuję do świadomego treningu. Troska o zdrowie oraz sprawność fizyczną ma  być codziennym nawykiem i przyjemnością, a nie chwilową modą. Specjalizuję się w treningu wzmacniająco-kondycyjnym, funkcjonalnym oraz prozdrowotnym. Do zobaczenia na sali treningowej!
Anna Gabara

Anna Gabara

Instruktor - Poznań

To wielokrotna Mistrzyni Polski, Młodzieżowa Mistrzyni Europy oraz bramkarka Reprezentacji Polski w hokeju na trawie.
Trenerka personalna, instruktorka fitness i indoor cycling. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. 
Skupia się na tym, aby trenować świadomie i nie owija w bawełnę na zajęciach. 
Treningi prowadzi dostosowując je do dyscypliny sportu z jaką związany jest trenujący, oraz jego oczekiwań.
I jak sama powtarza : „Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie z niego wziąć.”
Jakub Konieczny

Jakub Konieczny

Instruktor - Poznań

Trener personalny specjalizujący się w poprawie estetyki i proporcji oraz budowie atletycznej sylwetki. Absolwent Politechniki z tytułem mgr inż. Mechaniki który swą wiedzę z dziedzin technicznych postanowił przenieść na ciało. Od 5 lat zajmuje się treningiem siłowym, od 2 lat aktywny trener. Swoją wiedzę opiera na doświadczeniu z podopiecznymi, swoim stażu, wszelakich przebytych kontuzjach oraz ukończonych szkoleniach. 
Chcesz poprawić swoją sylwetkę, postawę ciała oraz polepszyć zdrowie i kondycję? Zapraszam! Wspólnie dojdziemy prostą drogą do osiągnięcia Twojego celu.
Janusz Matuszak

Janusz Matuszak

Instruktor - Poznań

Trener personalny z doświadczeniem ze sportów i systemów walki oraz prowadzeniem zajęć dla służb specjalnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, balistycznym, kondycyjnym oraz wydolnościowym z elementami pracy z oddechem. Swoją pracę opieram na doświadczeniu instruktorskim Kettlebell, Steel Mace & Club Bell, Runmagedon oraz Bulgarian Bag. 
Jeśli masz ambicje, żeby czuć się lepiej i osiągać lepsze wyniki sportowe, które można wykorzystać w życiu codziennym to będzie najlepszy wybór.
Kamil Jaskólski

Kamil Jaskólski

Instruktor - Poznań

Trener personalny z zamiłowaniem i pasją.
Od najmłodszych lat związany ze sportem, w szczególności  lekkoatletyką oraz piłką nożną.
Po nie udanej próbie zostania zawodowym sportowcem, pozostał przy aktywności fizycznej i postanowił spróbować swoich sił na siłowni. Trening oporowy oraz funkcjonalny stał się jego pasją przez co zaczął  zgłębiać wiedzę w tej dziedzinie. W akademii Profi Fitness School ukończył wiele szkoleń dzięki czemu zamienił hobby na swoją stałą pracę trenera personalnego i instruktora zajęć grupowych.
Specjalność: Trening Funkcjonalny, trening oporowy, trening ukierunkowany na poprawę sylwetki .
Motto:” Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”
Robert Grzelczak

Robert Grzelczak

Instruktor - Poznań

Początki mojej jogi zaczęły się w czasach, kiedy zajmowałem się tańcem towarzyskim. Jogę prowadzę od siedmiu lat. Jestem trenerem z pasji i zamiłowania. Do każdego uczestnika podchodzę indywidualnie, starając się odkryć jego mocne jak i słabe strony. Zwracam szczególną uwagę na technikę asan i oddech. Atmosfera, jaką staram się zapewnić na zajęciach, ma dać uczestnikom uczucie komfortu psychicznego i swobody, aby w pełni oddać się wspólnej praktyce. Dzięki jodze nauczyłem się cierpliwości, samodyscypliny oraz wiary w siebie.
Olimpia Toboła

Olimpia Toboła

Instruktor - Poznań

Z wykształcenia jestem instruktorem fitness, booty killer oraz trenerem personalnym, a już niedługo certyfikowanym psychologiem.
Pasjonuje się treningiem fitness oraz siłowym, jednak drugim biegunem jest także praca z mentalnością i oddechem którą uwielbiam.
Na naszym treningu pokaże Ci jak się zmęczyć i dojść do wymarzonej sylwetki, ale nie zapomnę także o twoim umyśle który na chwile odetchnie od tysiąca myśli. 
Taki kompletny trening przynosi najlepsze rezultaty!
Bartosz Kwiatkowski

Bartosz Kwiatkowski

Instruktor - Poznań

Jestem pasjonatem boksu. Uzależniłem się od sportu, nie mogę bez niego żyć. Uwielbiam walczyć i trenować. Dwukrotnie zwyciężyłem w turnieju „Bitwa o Poznań”. Po wielu latach spędzonych na salach treningowych, postanowiłem przekazać dalej zdobytą wiedzę. W każdy prowadzony trening angażuję się w 100%. Jest to dla mnie przyjemność, ale i misja, po której wykonaniu odczuwam ogromną satysfakcję. Pod moim czujnym okiem nauczysz się skutecznych kombinacji pięściarskich. Cechuje mnie duża cierpliwość i pogoda ducha, dlatego gwarantuję Ci przyjazną atmosferę podczas zajęć, oraz regularny progres w technice oraz kondycji. Kocham słodycze, ale jeszcze bardziej kocham mieć płaski brzuch.
Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

Instruktor - Poznań

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Obecnie studiuję dietetykę ze specjalnością Dietetyka kliniczna. Moje zainteresowania związane z żywieniem człowieka sięgają 2011 roku, gdy rozpocząłem na własną rękę kształtować swoją sylwetkę. Przeszedłem drogę od lenia z nadprogramowymi kilogramami do osoby regularnie uprawiającej aktywność fizyczną. Od 2015 roku pracuję jako trener personalny. Praca z podopiecznymi daje mi wielką satysfakcję, a na treningach nie brakuje uśmiechu. Pomagam:
• zapracowanym odreagować stres i poprawić koncentrację,
• młodym rodzicom znaleźć chwilę dla siebie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę,
• nieocenionym babciom i dziadkom dbać dobre samopoczucie,
• pociechom zaszczepić zamiłowanie do sportu.
Prowadzę różnorodne treningi, m.in. trening kettlebell, trening siłowy, trening z ciężarem ciała, stretching, mobility, przygotowanie kondycyjne.
Natalia Wajler

Natalia Wajler

Instruktor - Poznań

Absolwentka AWF w Poznaniu, dyplomowany Tancerz-Choreoterapeuta, certyfikowany Instruktor Fitness. Pasjonatka treningów siłowych, tańca oraz zdrowego stylu życia. Specjalistka treningów w zakresie kształtowania sylwetki, profilaktyki zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Podczas zajęć duży nacisk kładzie na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, w celu zwiększenia efektywności treningu oraz poprawy zdrowia i wyglądu sylwetki.
Konrad Gajos

Konrad Gajos

Instruktor - Kraków

Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem w wieku 14 lat od kick boxingu. Jestem instruktorem boksu od trzech lat, swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się na treningach. Moim zdaniem boks jest świetną formą ruchu dla każdego niezależnie od wieku, ponieważ poprawia koordynację, znacznie wpływa na refleks oraz daje niesamowity zastrzyk energii.
Kacper Dziuba

Kacper Dziuba

Instruktor - Wrocław

Trener personalny, instruktor kalisteniki, pasjonat ruchu. Wyznaje zasade, że ruch jest lekiem ba całe zło. Niezależnie, od tego czy chcemy wzmocnić swoje ciało, czy ducha to od ruchu powinnismy zacząć. W przyrodzie wszystko się porusza więc i my jako jej cześć powinniśmy unikać stagnacji.

Podczas treningów personalnych i zajęć grupowych kieruje się przekonaniem, że dobre samopoczucie i humor są ważniejsze niż dokładane ciężary. Nie oznacza to bynajmniej, że trening będzie łatwy – po prostu z pozytywnym nastawieniem łatwiej przesuwa się swoje granice!

Jarosław Stepaniuk

Jarosław Stepaniuk

Instruktor - Poznań

Trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych, instruktor karate – ma stopień 1 kyu. Wielokrotny mistrz karate w Polsce i Europie. W 2018 roku brał udział w zawodach kulturystycznych i zdobył 3 miejsce na mistrzostwach Polski – Mens Physique. W 2019 – mistrz Florydy PCA wśród juniorów oraz II miejsce w kategorii Open. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym.

Bartosz Mogiła

Bartosz Mogiła

Instruktor - Warszawa

Trener i instruktor z zamiłowania i wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent AWF w Warszawie, WSR w Warszawie – kierunek dietetyka, instruktor boksu z licencją PZB. 

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i wydolnościowo-siłowym ukierunkowanym na redukcję tkanki tłuszczowej, porawę sprawnosci, kondycji i samopoczucia. Zaraża ogromnym entuzjazmem i energią.

Jakub Hepner

Jakub Hepner

Instruktor - Warszawa

Ze sportem mam styczność od zawsze, ale siłownia, fitness i wszystko z tym związane pojawiło się w moim życiu około 17-go roku życia, kiedy zacząłem chodzić z kolegami na pierwsze treningi. Zajawka przerodziła się w pasję i chęć spróbowania swych sił w zawodzie trenera. Obecnie jestem już trenerem od około 4 lat i przez ten czas prowadziłem treningi personalne oraz zajecia fitness, równocześnie przeprowadzając metamorfozy podopiecznych. Od 14-go do 22-go roku życia trenowałem też piłkę ręczną, najpierw na poziomie szkolnym a później w 2-go ligowym klubie. Pracuję na wzorcach ruchowych, wykonuję treningi siłowe, funkcjonalne i grupowe. Poza pracą lubię spędzać czas na wyjściach ze znajomymi, podróżowaniu, ale też i graniu na konsoli.
Jeśli masz ochotę spalić zbędne kalorie i zmienić swoją sylwetkę w dobrej atmosferze – zapraszam! 🙂

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216