HARDER
POZNAJ
TEAM
Slider

TRENERZY ORAZ INSTRUKTORZY W NASZYCH KLUBACH FITNESS

Adrian Markowicz

Adrian Markowicz

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.
W zawodzie trener personalny posiadam wieloletnie doświadczenie w Polsce, USA, Irlandii. Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .
Jestem doświadczonym prelegentem oraz uczestnikiem wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowcą oraz członkiem rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowanym trenerem Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa i ratownikiem wodny.

Klaudia Kocot

Klaudia Kocot

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jestem instruktorką Fitness, trenerem personalnym, kettlebells oraz cross treningu. Pasjonatką zdrowego trybu życia, dietetyki i tańca. Ukończyłam cykl szkoleń Dietetyka i suplementacja, uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach o szerokiej tematyce sportowej. Praktyk nie teoretyk.:) Jestem aktywną zawodniczką w dziedzinie kettli. Dla mnie aktywność fizyczna to sposób na życie, to: dobre samopoczucie, zdrowa sylwetka, praca nad własnym charakterem, w tym pokonywanie swoich słabości, a także poznawanie mnóstwa, pozytywnych ludzi, którzy podzielają nasze pasje. Staram się w każdym zaszczepić zamiłowanie do sportu, na tyle ile jest to możliwe, gdyż moja praca jest zdecydowanie dla mnie przyjemnością. Na co dzień wyznaję zasadę: „Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak minie” . Ale też „Nie narzekaj, że masz pod górkę, skoro idziesz na sam szczyt „.
Karolina Huczuk

Karolina Huczuk

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Z wykształcenia jestem trenerem personalnym i managerem sportu. Obecnie najbliższą memu sercu dyscypliną jest CrossFit, który z entuzjazmem trenuje już od trzech lat.
Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Niezależnie od tego czy chcesz ujędrnić swoje ciało, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zbudować masę mięśniową – regularna aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Razem osiągniemy Twój wymarzony cel. Na początku przygody z treningami oprócz techniki ważna jest też motywacja i zastrzyk energii, której z pewnością nie zabraknie!
Na treningach nie ma miejsca na monotonię! Zacznij już dziś, niech sport stanie się Twoim nawykiem!

Marta Micińska

Marta Micińska

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Marta jest certyfikowanym trenerem i instruktorem fitness z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała od 16 roku życia prowadząc treningi interwałowe, crossfitowe, funkcjonalne, taneczne i fitnessowe w Polsce i za granicą.
Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, wytrzymałościowych i kondycyjnych, ale jest też miłośniczką zajęć mentalnych, w kierunku których obecnie coraz mocniej się rozwija.

Sylwia Stopiak

Sylwia Stopiak

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego i menadżera sportu. Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Ukończyła kurs instruktora fitness, aqua fitness oraz liczne szkolenia m.in kettlebells, pump, dietetyka sportowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konwencjach i wykładach. Podczas treningów personalnych i grupowych motywuje swoim zapałem i pasją, aby każdy z uczestników dochodził do przekonania , że „chcieć znaczy móc”.
Rafał Doroszuk

Rafał Doroszuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, gdzie proces mojej edukacji trwał na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, ukończyłem wiele szkoleń i kursów, między innymi kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. W treningu najważniejsza jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń, jak i kontakt z trenującą osobą. Moje motto: “Zmarnowanego czasu już nie przywrócisz, więc wykorzystaj jak najlepiej ten który Ci pozostał”
Marcin Hołodniuk

Marcin Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat miłośnik sztuk walki. W 2012 roku przelał swoją miłość na crossfit, trenując w pierwszym afiliowanym boxie w Polsce. Uczestnik wielu ciekawych szkoleń oraz warsztatów m.in. u samego Dmitry Klokova – medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Obecnie trener i sędzia zawodów crossfit, instruktor zajęć grupowych oraz trener personalny.
Jakub Łuczyński

Jakub Łuczyński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jakub jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od najmłodszych lat związany jest ze sportami ekstremalnymi oraz sportami drużynowymi. Specjalizuje się w treningu siłowym oraz dietetyce i suplementacji. Kuba jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. Doświadczenie zdobywał na dziesiątkach szkoleń z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji, eventach fitnessowych i konferencjach. Dzięki temu, bardzo dobrze radzi sobie podczas prowadzenia treningu personalnego z jedną osobą, jak również w trakcie zajęć grupowych. W swojej pracy kieruje się treningiem zdrowym dla ciała, ale także dla głowy. Jako trener zwraca głównie uwagę na zaangażowanie, motywacje treningową oraz na poprawne wykonywanie ćwiczeń, tak aby zminimalizować ryzyko powstania kontuzji, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu postępów treningowych. Jego pasją  są ludzie oraz praca z ludźmi, więc dokłada wszelkich starań, żeby każda minuta treningu była przepełniona dobrym samopoczuciem podopiecznych zarówno tym fizycznym jak i mentalnym.
Marek Prach

Marek Prach

Instruktor - Warszawa Broniewskiego

Moja przygoda ze sportem ma swój początek na starym małpim gaju razem z paczką znajomych w 2013 roku kiedy to w Polsce ukazał się nowy sport o nazwie Street Workout który opierał się na treningu z masą własnego ciała. Wraz z mijającymi latami stopniowo dodawałem do swojego arsenału treningowego koła gimnastyczne, sztangę i kettle. Zacząłem angażować nowe szlaki metaboliczne i rozwijać więcej cech motorycznych. W 2018 roku ukończyłem kurs Trenera Przygotowania Motorycznego na którym wieloletnią wiedzę i doświadczenie trenerzy pomogli poukładać w całość.  Z tą wiedzą i doświadczeniem rozpisuję plany treningowe i prowadzę zajęcia które przynoszą progress, dobre samopoczucie i co najważniejsze – zdrowie. Zwiększam siłę, poprawiam zakres ruchu i wykorzystuję wzorce ruchowe, które mają swoje przełożenie w życiu codziennym i pozytywnie wpływają na jakość życia niwelując bóle np. pleców, szyi czy inne dolegliwości związane z brakiem ruchu. Codziennie rozwijam się w dziedzinie motoryki ludzkiego ciała aby stawać się w tym coraz lepszym i móc skuteczniej realizować cele sportowe każdej osoby, która będzie prosić mnie o pomoc w ich zrealizowaniu a także by prowadzić zajęcia sportowe na jak najwyższym poziomie.

Sport ma wzmacniać – fizycznie i mentalnie. Ma przełamywać limity i nadawać kolejne cele do zdobycia, gdyż to właśnie ich realizacja napędza Nas na jeszcze większą pracę nad samym sobą. Sport uczy dyscypliny, szacunku, poprawia humor i sylwetkę. Sport jest lekiem na większość chorób cywilizacyjnych i polecam go każdemu bez względu na płeć czy wiek.

Joanna Kędziora

Joanna Kędziora

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jej pasją jest sport i wszelkiego typu zdrowy styl życia. Od lat przekuwa swoje hobby na pracę zawodową z dużymi sukcesami utrzymując podopiecznych w pełni zdrowia. Szczęśliwa mama preferuje zdrową i prostą kuchnię, a efekty jej kulinarnych poczynań znajdziecie na jej mediach społecznościowych. Chodzą legendy, że kiedyś ktoś ją widział bez uśmiechu na twarzy, ale całe szczęście to tylko legendy. Na codzień powala radością i pozytywnym nastawieniem do życia.
Katarzyna Babiarz

Katarzyna Babiarz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 6 lat od pływania, jazdy konnej i narciarstwa. Obecnie swoją miłość do sportu realizuję jako instruktor fitness, Pilates i trener personalny. Podczas treningów skupiam się nie tylko nad poprawą sylwetki i kondycji podopiecznych, ale także na kompleksowym rozwoju ich sprawności- przywróceniu poprawnych wzorców ruchowych, zwiększeniu mobilności i zabezpieczeniu układu ruchu przed przyszłymi dolegliwościami. Swoją wiedzę regularnie poszerzam podczas szkoleń i kursów. Poza pracą interesuję się jogą, medycyną wschodu, dietetyką i tańcem.
Marcin Chejdysz

Marcin Chejdysz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

W moim życiu sport jest obecny tak długo jak jestem w stanie sięgnąć pamięcią, zawsze miałem bardzo dużo energii, którą wykorzystywałem właśnie w aktywny sposób. Od 9 lat jestem zawodnikiem Futbolu Amerykańskiego, Swoją przygodę ze sportami siłowymi zacząłem w wieku 20 lat, jako aktywny zawodnik drużyny, potrzebowałem wzmocnić całe ciało przed zbliżającym się sezonem. Ta forma aktywności miała być tylko przygotowawcza a zagościła w moim życiu na stałe, z czasem przerodziło się to w pasję i sposób na życie. Staram się nieustannie poszerzać zakres wiedzy poprzez szkolenia, książki jak i choćby rozmowy z innymi trenerami. Aktywność jest dla mnie celem samym w sobie. Aktualnie prowadzę treningi indywidualne jak i zajęcia grupowe dla osób z każdego stopnia zaawansowania. Moją ulubioną formą treningu jest Crossfit który idealnie łączy podnoszenie ciężarów, ćwiczenia wydolnościowe i gimnastyczne. Oczywiście nie zamykam się na jedną formę aktywności. Na moich zajęciach można się spotkać ze zderzeniem różnych form treningu.
Mateusz Komendziński

Mateusz Komendziński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness. Trener personalny, instruktor fitness, narciarstwa a także ratownik WOPR. Były zawodnik kadry Dolnego Śląska w pływaniu. Pasjonat górskich wędrówek, nurkowania oraz sportów ekstremalnych. Entuzjasta CrossFit-u, zajęć interwałowych oraz obwodowych, które pozwalają poznać granicę wytrzymałości własnego organizmu. Na zajęciach jest bardzo wymagający, nie oszczędza podopiecznych, bo sam daje z siebie 200%. Na treningach zawsze możesz liczyć na jego uwagę, sprawdza, koryguje, motywuje, wyciśnie z Ciebie „siódme poty”. Wydaje Ci się, że już nie możesz, Mateusz udowodni jak bardzo się mylisz 😉 Hasło, którym się kieruje: ” Work hard or go home ”
Miłosz Hołodniuk

Miłosz Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat interesuję się sportami walki. Mając 7 lat rozpocząłem treningi karate, następnie przeszedłem na taekwondo olimpijskie, w którym stawałem wiele razy na podium mistrzostw Polski. Obecnie jestem zawodnikiem kickboxingu. Jestem pięciokrotnym mistrzem Polski, zdobywcą brązowego medalu mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata na największej na świecie amatorskiej federacji kickboxingu. Uwielbiam pracę z ludźmi, swoim doświadczeniem bardzo chętnie dzielę się z innymi. Lubię jak na treningach panuje miła, wesoła atmosfera, ale priorytetem dla mnie jest motywowanie podopiecznych, aby wykonywali każdy trening na 110% swoich możliwości. Posiadam dużą wiedzę w zakresie żywienia, szczególnie w sportach walki. Boks pomaga rozładować wszystkie złe emocje, co bardzo dobrze przekłada się na samopoczucie po treningu.
Marcin Sokólski

Marcin Sokólski

Instruktor - Warszawa

Marcin uprawia sport całe życie. Po latach trenowania kulturystyki i sztuk walki zbliżył się z crossfitem i to wiele elementów właśnie tego sportu implementuje w naszych treningach. Chyba nikt w Harderze nie krzyczy głośniej motywując ćwiczących, ale zawsze z uśmiechem i mocnym humorem. Nie bywa smutny w Harderze i nie pozwala na to ludziom w swoim otoczeniu. Chociaż żartuje, że prawdziwa siła nie boi się techniki to jednak ona gra pierwsze skrzypce na jego treningach, nawet przed ilością spalonych kalorii. „Ma być ogień”, to usłyszy każdy, kto wpadnie w jego treningowe sidła.

Ariel Bedenak

Ariel Bedenak

Instruktor - Warszawa

Znany także jako ABCoach. Jego przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 r., od treningu zapasów w stylu wolnym w międzyczasie brał udział w licznych zawodach. Niestety po upływie 7 lat dalszą karierę przerwała kontuzja. Kolejnym etapem związanym ze sportem były studia na AWF. Podczas nauki na uczelni poza zajęciami na siłowni rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki.
W 2010 r. przeprowadził się do Warszawy w celu kontynuacji studiów magisterskich. W tym samym czasie podjął pracę jako instruktor w klubie fitness. Po kilku latach pracy w stołecznych klubach fitness i ukończeniu wielu kursów z zakresu treningu oraz dietetyki a także zgromadzeniu odpowiedniej wiedzy rozpoczął pracę trenera personalnego w której spełnia się do dnia dzisiejszego. Amatorsko trenuje boks (3-0) a w treningu na siłowni bazuje głównie na ćwiczeniach wielostawowych. Treningi Ariela charakteryzują się dużą dozą poczucia humoru oraz pozytywną energią i motywacją na 110%. 

Ela Pachucy-Sacharzec

Ela Pachucy-Sacharzec

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Od 8 lat jestem związana ze sportem – fitness, siłownia, bieganie. Jestem pełna energii i otwarta na nowe doświadczenia, nie boję się wyzwań. Prowadzę zajęcia wzmacniające, rzeźbiące sylwetkę i intensywne treningi interwałowe.
Posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu treningu funkcjonalnego, indywidualnego oraz odżywiania. 
Na co dzień pracuję w kilku krakowskich klubach zarażając uśmiechem, optymizmem i miłością do ćwiczeń. W czasie wolnym uciekam w góry. Uwielbiam ruch, dynamikę, bo dzięki temu każdy mój dzień jest pełen pozytywnej energii.
Mateusz Banaś

Mateusz Banaś

Instruktor - Warszawa

Chłop z Mazur. Całe życie w treningu – przez siłownię, zapasy, mieszane sztuki walki, bieganie, aż po CrossFit od 2015 roku.

Pierwsze kroki jako trener stawiał w ełckim Imperium Siły. Po przeprowadzce do Warszawy prowadził treningi grupowe w CrossFit Dziki, CrossFit Ursus, a obecnie CrossFit Elektromoc i Harder Nowogrodzka i Harder Broniewskiego.

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Praca trenera to jego pasja i profesja.

Poza sportem interesuje go dietetyka, rozwój osobisty, marketing i social media. Mateusz jest też absolwentem prawa na Uniwersytecie Łódzkim i właścicielem sklepu panbrand.pl. Czasem zdarzy mu się napisać kilka banalnych zdań i przypozować do zdjęcia. Kocha pizzę i czekoladę. Bez wzajemności.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Harder Studio 2018. Copyright Reserved. FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216