trenerzy
HARDER
POZNAJ
TEAM
trenerzy

TRENERZY ORAZ INSTRUKTORZY W NASZYCH KLUBACH FITNESS

Jerzy "Juras" Wroński

Jerzy "Juras" Wroński

Instruktor - Warszawa Grójecka

Instruktor kickboxingu z 14 letnim stażem. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne od 2008 r. Były reprezentant Polski. Pięciokrotny zdobywca Pucharu Świata, 10-cio krotny Mistrz Polski w kickboxingu.

Joanna Kędziora

Joanna Kędziora

Instruktor - Warszawa Grójecka

Jej pasją jest sport i wszelkiego typu zdrowy styl życia. Od lat przekuwa swoje hobby na pracę zawodową z dużymi sukcesami utrzymując podopiecznych w pełni zdrowia.

Szczęśliwa mama preferuje zdrową i prostą kuchnię, a efekty jej kulinarnych poczynań znajdziecie na jej mediach społecznościowych.

Chodzą legendy, że kiedyś ktoś ją widział bez uśmiechu na twarzy, ale całe szczęście to tylko legendy. Na codzień powala radością i pozytywnym nastawieniem do życia.

Ariel Bedenak

Ariel Bedenak

Instruktor - Warszawa Grójecka

Znany także jako ABCoach. Jego przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 r., od treningu zapasów w stylu wolnym w międzyczasie brał udział w licznych zawodach. Niestety po upływie 7 lat dalszą karierę przerwała kontuzja. Kolejnym etapem związanym ze sportem były studia na AWF. Podczas nauki na uczelni poza zajęciami na siłowni rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki.
W 2010 r. przeprowadził się do Warszawy w celu kontynuacji studiów magisterskich. W tym samym czasie podjął pracę jako instruktor w klubie fitness. Po kilku latach pracy w stołecznych klubach fitness i ukończeniu wielu kursów z zakresu treningu oraz dietetyki a także zgromadzeniu odpowiedniej wiedzy rozpoczął pracę trenera personalnego w której spełnia się do dnia dzisiejszego. Amatorsko trenuje boks (3-0) a w treningu na siłowni bazuje głównie na ćwiczeniach wielostawowych. Treningi Ariela charakteryzują się dużą dozą poczucia humoru oraz pozytywną energią i motywacją na 110%. 

Mateusz Banaś

Mateusz Banaś

Instruktor - Warszawa Grójecka

Chłop z Mazur. Całe życie w treningu – przez siłownię, zapasy, mieszane sztuki walki, bieganie, aż po CrossFit od 2015 roku.

Pierwsze kroki jako trener stawiał w ełckim Imperium Siły. Po przeprowadzce do Warszawy prowadził treningi grupowe w CrossFit Dziki, CrossFit Ursus, a obecnie CrossFit Elektromoc i Harder Grójecka.

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Praca trenera to jego pasja i profesja.

Poza sportem interesuje go dietetyka, rozwój osobisty, marketing i social media. Mateusz jest też absolwentem prawa na Uniwersytecie Łódzkim i właścicielem sklepu panbrand.pl. Czasem zdarzy mu się napisać kilka banalnych zdań i przypozować do zdjęcia. Kocha pizzę i czekoladę. Bez wzajemności.

Bartosz Mogiła

Bartosz Mogiła

Instruktor - Warszawa Grójecka

Trener i instruktor z zamiłowania i wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent AWF w Warszawie, WSR w Warszawie - kierunek dietetyka, instruktor boksu z licencją PZB.

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i wydolnościowo-siłowym ukierunkowanym na redukcję tkanki tłuszczowej, porawę sprawnosci, kondycji i samopoczucia. Zaraża ogromnym entuzjazmem i energią.

Jakub Hepner

Jakub Hepner

Instruktor - Warszawa Grójecka

Ze sportem mam styczność od zawsze, ale siłownia, fitness i wszystko z tym związane pojawiło się w moim życiu około 17-go roku życia, kiedy zacząłem chodzić z kolegami na pierwsze treningi. Zajawka przerodziła się w pasję i chęć spróbowania swych sił w zawodzie trenera. Obecnie jestem już trenerem od około 4 lat i przez ten czas prowadziłem treningi personalne oraz zajecia fitness, równocześnie przeprowadzając metamorfozy podopiecznych. Od 14-go do 22-go roku życia trenowałem też piłkę ręczną, najpierw na poziomie szkolnym a później w 2-go ligowym klubie. Pracuję na wzorcach ruchowych, wykonuję treningi siłowe, funkcjonalne i grupowe. Poza pracą lubię spędzać czas na wyjściach ze znajomymi, podróżowaniu, ale też i graniu na konsoli.
Jeśli masz ochotę spalić zbędne kalorie i zmienić swoją sylwetkę w dobrej atmosferze - zapraszam! 🙂

Filip Ponikiewicz

Filip Ponikiewicz

Instruktor - Warszawa Grójecka

Tancerz, choreograf, trener personalny.
Zajmuje się zawodo tańcem komercyjnym w teledyskach, event’ach, teatrach oraz największych koncertach w Polsce i nie tylko. Od wielu lat zajmuje się sportem siłowym na własnej masie ciała - Kalistenika. Wziął udział w licznych zawodach Street Workout’u w kategoriach Freestyle tricks oraz wytrzymałość. Trenował pod okiem znanych i najlepszych sportowców w tej dyscyplinie, na przykład Vadym Oleynik. Zdrowy tryb życia, codzienny trening a przede wszystkim efekty ciężkiej pracy w każdej dziedzinie życia to jego największa motywacja do ciągłego rozwoju, poszerzania swojej wiedzy i zarażania swoją pasją do sportu.

Anna Pikuta

Anna Pikuta

Instruktor - Warszawa Grójecka

Studentka Fizjoterapii, Instruktorka Pilatesu, Jogi, Trener Personalny.

Uczę się słuchać i rozumieć ciało, wzmacniać je, usprawniać, dbać o nie holistycznie. I tak też prowadzę zajęcia!
Oddech, świadoma praca mięśni, budowanie zakresów ruchu, koncentracja, nauka zdrowego odpoczynku i regeneracji - to moje credo.

Spotkajmy się na macie ❤️

Janusz Matuszak

Janusz Matuszak

Instruktor - Poznań Stary Browar

Trener personalny z doświadczeniem ze sportów i systemów walki oraz prowadzeniem zajęć dla służb specjalnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, balistycznym, kondycyjnym oraz wydolnościowym z elementami pracy z oddechem. Swoją pracę opieram na doświadczeniu instruktorskim Kettlebell, Steel Mace & Club Bell, Runmagedon oraz Bulgarian Bag.
Jeśli masz ambicje, żeby czuć się lepiej i osiągać lepsze wyniki sportowe, które można wykorzystać w życiu codziennym to będzie najlepszy wybór.
Kamil Jaskólski

Kamil Jaskólski

Instruktor - Poznań Stary Browar

Trener personalny z zamiłowaniem i pasją.
Od najmłodszych lat związany ze sportem, w szczególności  lekkoatletyką oraz piłką nożną.
Po nie udanej próbie zostania zawodowym sportowcem, pozostał przy aktywności fizycznej i postanowił spróbować swoich sił na siłowni. Trening oporowy oraz funkcjonalny stał się jego pasją przez co zaczął  zgłębiać wiedzę w tej dziedzinie. W akademii Profi Fitness School ukończył wiele szkoleń dzięki czemu zamienił hobby na swoją stałą pracę trenera personalnego i instruktora zajęć grupowych.
Specjalność: Trening Funkcjonalny, trening oporowy, trening ukierunkowany na poprawę sylwetki .
Motto:" Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu."
Robert Grzelczak

Robert Grzelczak

Instruktor - Poznań Stary Browar

Początki mojej jogi zaczęły się w czasach, kiedy zajmowałem się tańcem towarzyskim. Jogę prowadzę od siedmiu lat. Jestem trenerem z pasji i zamiłowania. Do każdego uczestnika podchodzę indywidualnie, starając się odkryć jego mocne jak i słabe strony. Zwracam szczególną uwagę na technikę asan i oddech. Atmosfera, jaką staram się zapewnić na zajęciach, ma dać uczestnikom uczucie komfortu psychicznego i swobody, aby w pełni oddać się wspólnej praktyce. Dzięki jodze nauczyłem się cierpliwości, samodyscypliny oraz wiary w siebie.
Bartosz Kwiatkowski

Bartosz Kwiatkowski

Instruktor - Poznań Stary Browar

Jestem pasjonatem boksu. Uzależniłem się od sportu, nie mogę bez niego żyć. Uwielbiam walczyć i trenować. Dwukrotnie zwyciężyłem w turnieju "Bitwa o Poznań". Po wielu latach spędzonych na salach treningowych, postanowiłem przekazać dalej zdobytą wiedzę. W każdy prowadzony trening angażuję się w 100%. Jest to dla mnie przyjemność, ale i misja, po której wykonaniu odczuwam ogromną satysfakcję. Pod moim czujnym okiem nauczysz się skutecznych kombinacji pięściarskich. Cechuje mnie duża cierpliwość i pogoda ducha, dlatego gwarantuję Ci przyjazną atmosferę podczas zajęć, oraz regularny progres w technice oraz kondycji. Kocham słodycze, ale jeszcze bardziej kocham mieć płaski brzuch.
Krzysztof Zieliński

Krzysztof Zieliński

Instruktor - Poznań Stary Browar

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Obecnie studiuję dietetykę ze specjalnością Dietetyka kliniczna. Moje zainteresowania związane z żywieniem człowieka sięgają 2011 roku, gdy rozpocząłem na własną rękę kształtować swoją sylwetkę. Przeszedłem drogę od lenia z nadprogramowymi kilogramami do osoby regularnie uprawiającej aktywność fizyczną. Od 2015 roku pracuję jako trener personalny. Praca z podopiecznymi daje mi wielką satysfakcję, a na treningach nie brakuje uśmiechu. Pomagam:
• zapracowanym odreagować stres i poprawić koncentrację,
• młodym rodzicom znaleźć chwilę dla siebie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę,
• nieocenionym babciom i dziadkom dbać dobre samopoczucie,
• pociechom zaszczepić zamiłowanie do sportu.
Prowadzę różnorodne treningi, m.in. trening kettlebell, trening siłowy, trening z ciężarem ciała, stretching, mobility, przygotowanie kondycyjne.
Natalia Wajler

Natalia Wajler

Instruktor - Poznań Stary Browar

Absolwentka AWF w Poznaniu, dyplomowany Tancerz-Choreoterapeuta, certyfikowany Instruktor Fitness. Pasjonatka treningów siłowych, tańca oraz zdrowego stylu życia. Specjalistka treningów w zakresie kształtowania sylwetki, profilaktyki zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Podczas zajęć duży nacisk kładzie na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, w celu zwiększenia efektywności treningu oraz poprawy zdrowia i wyglądu sylwetki.
Jarosław Stepaniuk

Jarosław Stepaniuk

Instruktor - Poznań Stary Browar

Trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych, instruktor karate - ma stopień 1 kyu. Wielokrotny mistrz karate w Polsce i Europie. W 2018 roku brał udział w zawodach kulturystycznych i zdobył 3 miejsce na mistrzostwach Polski - Mens Physique. W 2019 - mistrz Florydy PCA wśród juniorów oraz II miejsce w kategorii Open. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym.

Adam Andrzejewski

Adam Andrzejewski

Instruktor - Poznań Stary Browar

Jestem trenerem personalnym z 2 letnim doświadczeniem w branży. Mimo młodego wieku, zaufało mi już 50 podopiecznych z którymi przeprowadziłem ponad 2500 treningów personalnych. W swojej pracy z klientem skupiam się głównie na aspekcie zdrowotnym, czyli wyprowadzaniu z ciągłego bólu, niwelowaniu wad postawy, jednocześnie realizując ich cele sylwetkowe. Ważny jest dla mnie ciągły rozwój, dlatego na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu medycznego, treningu siłowego, anatomii oraz dietetyki. Ze sportem mam styczność, odkąd pamiętam. Swoją przygodę zacząłem od koszykówki jako zawodnik, a zakończyłem jako sędzia. Siłownią zacząłem interesować się już w szkole średniej, gdzie na własną rękę próbowałem zmienić swoją sylwetkę. Poszukiwanie wskazówek treningowych oraz dietetycznych zmotywowało mnie do pierwszych szkoleń specjalistycznych, a ostatecznie do kursu trenera personalnego.

Marcin Hołodniuk

Marcin Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat miłośnik sztuk walki. W 2012 roku przelał swoją miłość na crossfit, trenując w pierwszym afiliowanym boxie w Polsce. Uczestnik wielu ciekawych szkoleń oraz warsztatów m.in. u samego Dmitry Klokova - medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Obecnie trener i sędzia zawodów crossfit, instruktor zajęć grupowych oraz trener personalny.
Adriana Christ

Adriana Christ

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym z czteroletnim stażem.
Sport od zawsze był nieodłącznym elementem mojego życia - zaczęło się od pływania, lekkoatletyki. Później przyszedł czas na sporty drużynowe, aż wreszcie trafiłam na siłownię i salę fitness. Nie wyobrażam sobie być teraz w innym miejscu. Uwielbiam swoją pracę, a pozytywnym nastawieniem chcę zarazić każdego, kto pojawi się na moich zajęciach. Podczas treningu ważne jest dla mnie bezpieczeństwo, dobra zabawa, mocny wycisk i satysfakcja obu stron po wykonaniu ćwiczeń.
Poza pracą interesuje się tańcem, gotowaniem i długimi spacerami w towarzystwie moich psów.
Moje motto: „Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko."

Katarzyna Kielar

Katarzyna Kielar

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od ponad 8 lat sport odgrywa ważną rolę w moim życiu. Swoją pasją i wiedzą staram się dzielić z kim się tylko da 😉 Z wykształcenia Psycholog, Coach i Trener Personalny. Stale szukam kolejnych możliwości poszerzania kompetencji i nabywania doświadczenia. Praca z ludźmi, opierająca się na aktywnym działaniu, jest źródłem mojej satysfakcji i poczucia spełnienia.

Poza aktywnością fizyczną, moją miłością są moje psy Ally i Eliot, niezawodni towarzysze wszystkich domowych treningów.

Nie mogę się doczekać naszego spotkania na sali!

Adam Kruzel

Adam Kruzel

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Cześć! Mam na imię Adam i mam przyjemność zaprosić Was na treningi bokserskie. Jestem Instruktorem Boksu z certyfikatem Akademii Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie – a pięściarstwem zajmuję się od kilkunastu lat. Swoje umiejętności zgłębiałem u boku uznanych trenerów takich jak Piotr Szypulski, Mariusz Cendrowski czy Michał Turyński. W sztukach walki najbardziej lubię sportową rywalizację i możliwość poznania niesamowitych ludzi. Do zobaczenia na sali treningowej!

Kamila Piotrowska

Kamila Piotrowska

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem zajęć grupowych. W treningu grupowym, specjalizuję się w formule cross czy kettlebells training oraz innych formach treningu funkcjonalnego. W mojej opinii, trening powinien poprawiać ogólną sprawność ciała, niwelować jego dysfunkcje oraz wpływać na lepszą jakość życia.
Na co dzień nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Uprawiam głównie Crossfit, uwielbiam też pracę z kettlami, bieganie terenowe oraz różne formy gimnastyki. Dodatkowych wrażeń dostarczają mi liczne starty w ekstremalnych, górskich biegach przeszkodowych oraz innych, głównie górskich biegach czy ultramaratonach.
Trzeci rok z rzędu jestem również globalnym ambasadorem biegów Spartan. Do troski o dobrą formę podchodzę w sposób holistyczny przykładając dużą wagę do tego jak się odżywiam oraz regeneruję, chętnie służę też radą w tym zakresie. Bycie trenerem to przede wszystkim moja pasja, z której czerpię prawdziwą radość. Daje mi to nieskończoną ilość energii, którą dzielę się z Wami! Na zajęciach nigdy nie brak mi kreatywności, o czym mam nadzieję przekonacie się wkrótce sami.

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216