HARDER
POZNAJ
TEAM
Slider

TRENERZY ORAZ INSTRUKTORZY W NASZYCH KLUBACH FITNESS

Adrian Markowicz

Adrian Markowicz

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.
W zawodzie trener personalny posiadam wieloletnie doświadczenie w Polsce, USA, Irlandii. Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .
Jestem doświadczonym prelegentem oraz uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowcą oraz członkiem rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowanym trenerem Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa i ratownikiem wodny.

Klaudia Kocot

Klaudia Kocot

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jestem instruktorką Fitness, trenerem personalnym, kettlebells oraz cross treningu. Pasjonatką zdrowego trybu życia, dietetyki i tańca. Ukończyłam cykl szkoleń Dietetyka i suplementacja, uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach o szerokiej tematyce sportowej. Praktyk nie teoretyk.:) Jestem aktywną zawodniczką w dziedzinie kettli.
Dla mnie aktywność fizyczna to sposób na życie, to: dobre samopoczucie, zdrowa sylwetka, praca nad własnym charakterem, w tym pokonywanie swoich słabości, a także poznawanie mnóstwa, pozytywnych ludzi, którzy podzielają nasze pasje. Staram się w każdym zaszczepić zamiłowanie do sportu, na tyle ile jest to możliwe, gdyż moja praca jest zdecydowanie dla mnie przyjemnością.
Na co dzień wyznaję zasadę: „Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak minie” .
Ale też „Nie narzekaj, że masz pod górkę, skoro idziesz na sam szczyt „.

Krystian Wojciechowski

Krystian Wojciechowski

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka/Warszawa Broniewskiego

Jestem trenerem przygotowania motorycznego zawodników sportów walki, instruktorem boksu i trenerem personalnym. Przygodę ze sportem rozpocząłem we wczesnych latach szkolnych trenując boks. Pasja stała się sposobem na życie a doświadczenie zawodnicze uzupełniłem kończąc liczne szkolenia w Polsce i za granicą. Na treningach największą uwagę zwracam na metodyczną naukę techniki bokserskiej i poprawne wykonywanie ćwiczeń jednocześnie motywując swoją energią kładę nacisk na rozwój kondycji i koordynacji. Zdobytą wiedzą chętnie dzielę się z uczestnikami moich zajęć.

Monika Gadkowska

Monika Gadkowska

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness i zawodniczką sportów sylwetkowych. Na siłownie pierwszy raz trafiłam 7 lat temu. Szybko jednak okazało się, że odnalazłam swoją pasję, którą teraz realizuje również zawodowo, pomagającym innym w dążeniu do lepszej sylwetki. Jestem osobą pełną energii i cieszę się że mogę dzielić się nią na co dzień. Uwielbiam wszystkie formy wzmacniające, modelujące sylwetkę oraz intensywne zajęcia typu HIIT. Uważam że dzięki treningom można wszystko! Nie tylko schudnąć, zbudować mięśnie, spalić mnóstwo kcal, poprawić nastrój, ale także poznać nowych ludzi i po prostu świetnie spędzić czas.

Julia Dmowska

Julia Dmowska

Insturktor - Warszawa Nowogrodzka

Jestem dyplomowanym instruktorem i prezenterem fitness, trenerem personalnym i szkoleniowcem. Sport to mój styl życia. Wytrwale dążę do obranych przeze mnie celów i spełniam marzenia. Moje motto: „Mierz wysoko i nie zatrzymuj się.” Posiadam niekończącą się energię i głowę pełną pomysłów. Na zajęciach jestem wymagająca, dynamiczna i promiennie uśmiechnięta. Zawsze dbam o dobrą zabawę i bezpieczeństwo moich klientów. Kocham pracę z ludźmi i dla ludzi. Specjalizuję się w zajęciach cardio, wzmacniających i mentalnych.

Piotr Trepka

Piotr Trepka

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jestem trenerem personalnym, instruktorem zajęć grupowych, instruktorem Kettlebel, Olympic Weightlifting, Crissfit Level 1, aktywnym zawodnikiem crossfit a także szkoleniowcem ‚rowingu’ techniki wiosłowania na ergometrze wioślarskim Concept 2
Przygodę ze sportem zacząłem 5 lat temu w boxie Crossfitowym. Trenuje z pasją i przyjemnością a swoim klientom pokazuje, że w każdym wieku można trenować, ruszać się i poprawiać swoją sylwetkę.
Jako zawodnik, w 2017 roku dopisałem się do grona 135 ludzi z całego świata, którzy pokonali pełny marathon row 42,195m z wynikiem 3h:09m:44s, co dało mi pozycje nr 58.
Jako trener uczę, motywuje, dbam o poprawna technikę i pomagam bić rekordy.
Jestem założycielem fanpage Row&Ski https://www.facebook.com/rowandski/.
Moje motto to „Trenuj z myślą, że w wieku 65 lat będziesz sprawny i będziesz mógł wciąż trenować!”

Wiktoria Walenista

Wiktoria Walenista

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem instruktorką fitness i pilates, medycznym trenerem personalny. Ze sportem związana od szkoły podstawowej. Zamieniłam lekką atletykę na fitness, najpierw jako klientka, potem jako instruktor. Prowadzę zajęcia wzmacniające, cardio oraz mentalne, specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych. Chce uczyć klientów świadomości ciała i przekonuje, że aktywność fizyczna to jedyny nałóg, który warto mieć. Zwracam szczególną uwagę na technikę ćwiczeń i jakość wykonywanych ruchów – ale najważniejszy jest dla mnie uśmiech i satysfakcja uczestników.
Moje motto to: „Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu.”

Karolina Huczuk

Karolina Huczuk

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Z wykształcenia jestem trenerem personalnym i managerem sportu. Obecnie najbliższą memu sercu dyscypliną jest CrossFit, który z entuzjazmem trenuje już od trzech lat.
Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Niezależnie od tego czy chcesz ujędrnić swoje ciało, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zbudować masę mięśniową – regularna aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Razem osiągniemy Twój wymarzony cel. Na początku przygody z treningami oprócz techniki ważna jest też motywacja i zastrzyk energii, której z pewnością nie zabraknie!
Na treningach nie ma miejsca na monotonię! Zacznij już dziś, niech sport stanie się Twoim nawykiem!

Marta Micińska

Marta Micińska

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Marta jest certyfikowanym trenerem i instruktorem fitness z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała od 16 roku życia prowadząc treningi interwałowe, crossfitowe, funkcjonalne, taneczne i fitnessowe w Polsce i za granicą.
Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, wytrzymałościowych i kondycyjnych, ale jest też miłośniczką zajęć mentalnych, w kierunku których obecnie coraz mocniej się rozwija.

Sylwia Stopiak

Sylwia Stopiak

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego i menadżera sportu. Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Ukończyła kurs instruktora fitness, aqua fitness oraz liczne szkolenia m.in kettlebells, pump, dietetyka sportowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konwencjach i wykładach. Podczas treningów personalnych i grupowych motywuje swoim zapałem i pasją, aby każdy z uczestników dochodził do przekonania , że „chcieć znaczy móc”.

Marta Hojan

Marta Hojan

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od wielu lat jestem certyfikowanym instruktorem fitness, pilates i trenerem personalnym. Pierwsze kroki stawiałam na sali z wolnymi ciężarami, by po chwili dorzucić step z choreografią i wzmacnianiem. Uwielbiam treningi holistyczne. Trening funkcjonalny i ćwiczenia pilates fascynują mnie od kilku lat, możliwości ludzkiego ciała – od zawsze. Nasze ciała stworzone są do ruchu – nie zepsuj tego. Przyjdź i poczuj prawdziwą sprawność!

Rafal Dorszuk

Rafal Dorszuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, gdzie proces mojej edukacji trwał na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, ukończyłem wiele szkoleń i kursów, między innymi kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. W treningu najważniejsza jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń, jak i kontakt z trenującą osobą. Moje motto: “Zmarnowanego czasu już nie przywrócisz, więc wykorzystaj jak najlepiej ten który Ci pozostał”

Marcin Hołodniuk

Marcin Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat miłośnik sztuk walki. W 2012 roku przelał swoją miłość na crossfit, trenując w pierwszym afiliowanym boxie w Polsce. Uczestnik wielu ciekawych szkoleń oraz warsztatów m.in. u samego Dmitry Klokova – medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Obecnie trener i sędzia zawodów crossfit, instruktor zajęć grupowych oraz trener personalny.

Krystian Balowski

Krystian Balowski

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Trener z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat sportów walki i sportów siłowych. Trener samoobrony, przygotowania siłowego i kondycyjnego. Entuzjasta mocnych treningów. Moje motto: “Dzień bez treningu, to dzień stracony”.

Adrianna Siekierska

Adrianna Siekierska

Instruktor - Warszawa Broniewskiego

Ze sportem miałam do czynienia od dziecka począwszy od tańca towarzyskiego, poprzez nowoczesny a kończąc na zajęciach karate. Z zajęciami fitness związana jestem nieprzerwanie od 2010 roku, robiąc w 2015 r. uprawnienia instruktorskie. O tego czasu moja przygoda ze sportem nabrała większego tempa. Na dzień dzisiejszy sport jest ważną częścią mojego życia. Od 3 lat w kręgu moich głównych zainteresowań jest CrossFit i wszystko co jest z nim związane czyli m.in. olimpic weightlifting, gimnastic skills, kettlebells. Na zajęciach prowadzonych przeze mnie staram się wykorzystywać całą zdobytą przez lata praktyki wiedzę łącząc elementy fitness i te spotykane w treningu CrossFit. Na treningu możemy się spodziewać zarówno elementów podstawowych odzwierciedlających wzorce ruchowe, jak również bardziej zaawansowanych, ale dostosowanych do możliwości uczestników zajęć. Staram się główną uwagę przywiązywać do poprawności wykonywanych ćwiczeń, motywując do ciągłej pracy i wychodząc z założenia, że możemy zrobić wszystko co chcemy, jeśli tylko trzymamy się celu wystarczająco długo. Kieruję się zasadą mówiącą, że jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz biec.

Klaudia Włodarczak

Klaudia Włodarczak

Instruktor - Warszawa Broniewskiego

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 8 lat trenujac Taekwondo Olimpijskie. Podczas 12 lat czynnego treningu zdobyłam i poszerzałam wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego i fizycznego. Jako reprezentantka kraju, członkini Kadry Narodowej niejednokrotnie miałam okazję i jednoczneśnie zaszczyt walczyć na arenie międzynarodowej,  zdobywając dla Polski liczne medale. Na arenie krajowej najczęściej stawałam na najwyższym stopniu podnium, co kilkukrotnie czyniło mnie Mistrzynią Polski. Jestem miłośniczką sztuk walki oraz zdrowego stylu życia. Prowadzę zajęcia wzmacniające jak i rozciągające – poprawiające mobilność i zakres ruchomości naszego ciała. Tym samym pomagam zapobiegać kontuzjom oraz przyspieszyć w leczeniu nabytych urazów.

Lubię pracę z ludźmi i z zapałem niosę pomoc. Sport jest moją pasją i w dalszym ciągu rozwijam się w tym kierunku, a zdobytą wiedzą dzielę się z innymi, by pokazać, że ćwiczenia i dbanie o kondycję własnego ciała są niezwykle ważne. Chcę przekonać Was do ruchu i uświadomić jak szybko może stać się to dobrym nawykiem, od którego ciężko uciec. Mam w sobie dużo energii, pomysłów oraz empatii. Wyłumaczę, pokażę, pomogę, poprawię, zmotywuję dzięki czemu razem osiągniemy Twój cel, bo „wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”. Trening jest dla każdego, czas spróbować a satysfakcja gwarantowana!

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216