HARDER
POZNAJ
TEAM
Slider

TRENERZY ORAZ INSTRUKTORZY W NASZYCH KLUBACH FITNESS

Adrian Markowicz

Adrian Markowicz

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Jestem absolwentem AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie.
W zawodzie trener personalny posiadam wieloletnie doświadczenie w Polsce, USA, Irlandii. Trener personalny master w klubach JATOMI fitness w Krakowie, następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .
Jestem doświadczonym prelegentem oraz uczestnikiem wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju, wykładowcą oraz członkiem rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE, certyfikowanym trenerem Kulturystyki, TRX, Kettlebells, Instruktor Windsurfingu, narciarstwa i ratownikiem wodny.

Klaudia Kocot

Klaudia Kocot

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jestem instruktorką Fitness, trenerem personalnym, kettlebells oraz cross treningu. Pasjonatką zdrowego trybu życia, dietetyki i tańca. Ukończyłam cykl szkoleń Dietetyka i suplementacja, uczestniczyłam w licznych warsztatach i konwencjach o szerokiej tematyce sportowej. Praktyk nie teoretyk.:) Jestem aktywną zawodniczką w dziedzinie kettli.
Dla mnie aktywność fizyczna to sposób na życie, to: dobre samopoczucie, zdrowa sylwetka, praca nad własnym charakterem, w tym pokonywanie swoich słabości, a także poznawanie mnóstwa, pozytywnych ludzi, którzy podzielają nasze pasje. Staram się w każdym zaszczepić zamiłowanie do sportu, na tyle ile jest to możliwe, gdyż moja praca jest zdecydowanie dla mnie przyjemnością.
Na co dzień wyznaję zasadę: „Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak minie” .
Ale też „Nie narzekaj, że masz pod górkę, skoro idziesz na sam szczyt „.

Karolina Huczuk

Karolina Huczuk

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Z wykształcenia jestem trenerem personalnym i managerem sportu. Obecnie najbliższą memu sercu dyscypliną jest CrossFit, który z entuzjazmem trenuje już od trzech lat.
Pracując z klientem otaczam go profesjonalną opieką, skupiając się przede wszystkim na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwie. Niezależnie od tego czy chcesz ujędrnić swoje ciało, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zbudować masę mięśniową – regularna aktywność fizyczna to klucz do sukcesu. Razem osiągniemy Twój wymarzony cel. Na początku przygody z treningami oprócz techniki ważna jest też motywacja i zastrzyk energii, której z pewnością nie zabraknie!
Na treningach nie ma miejsca na monotonię! Zacznij już dziś, niech sport stanie się Twoim nawykiem!

Marta Micińska

Marta Micińska

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Marta jest certyfikowanym trenerem i instruktorem fitness z pasją i wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała od 16 roku życia prowadząc treningi interwałowe, crossfitowe, funkcjonalne, taneczne i fitnessowe w Polsce i za granicą.
Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających, wytrzymałościowych i kondycyjnych, ale jest też miłośniczką zajęć mentalnych, w kierunku których obecnie coraz mocniej się rozwija.

Sylwia Stopiak

Sylwia Stopiak

Instruktor - Kraków Rusznikarska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego i menadżera sportu. Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem. Ukończyła kurs instruktora fitness, aqua fitness oraz liczne szkolenia m.in kettlebells, pump, dietetyka sportowa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konwencjach i wykładach. Podczas treningów personalnych i grupowych motywuje swoim zapałem i pasją, aby każdy z uczestników dochodził do przekonania , że „chcieć znaczy móc”.

Rafal Dorszuk

Rafal Dorszuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jestem absolwentem wychowania fizycznego, gdzie proces mojej edukacji trwał na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, ukończyłem wiele szkoleń i kursów, między innymi kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. W treningu najważniejsza jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń, jak i kontakt z trenującą osobą. Moje motto: “Zmarnowanego czasu już nie przywrócisz, więc wykorzystaj jak najlepiej ten który Ci pozostał”

Marcin Hołodniuk

Marcin Hołodniuk

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Od najmłodszych lat miłośnik sztuk walki. W 2012 roku przelał swoją miłość na crossfit, trenując w pierwszym afiliowanym boxie w Polsce. Uczestnik wielu ciekawych szkoleń oraz warsztatów m.in. u samego Dmitry Klokova – medalisty Olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Obecnie trener i sędzia zawodów crossfit, instruktor zajęć grupowych oraz trener personalny.

Jakub Łuczyński

Jakub Łuczyński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Jakub jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od najmłodszych lat związany jest ze sportami ekstremalnymi oraz sportami drużynowymi. Specjalizuje się w treningu siłowym oraz dietetyce i suplementacji. Kuba jest certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. Doświadczenie zdobywał na dziesiątkach szkoleń z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji, eventach fitnessowych i konferencjach. Dzięki temu, bardzo dobrze radzi sobie podczas prowadzenia treningu personalnego z jedną osobą, jak również w trakcie zajęć grupowych. W swojej pracy kieruje się treningiem zdrowym dla ciała, ale także dla głowy. Jako trener zwraca głównie uwagę na zaangażowanie, motywacje treningową oraz na poprawne wykonywanie ćwiczeń, tak aby zminimalizować ryzyko powstania kontuzji, przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu postępów treningowych. Jego pasją  są ludzie oraz praca z ludźmi, więc dokłada wszelkich starań, żeby każda minuta treningu była przepełniona dobrym samopoczuciem podopiecznych zarówno tym fizycznym jak i mentalnym.

Marek Prach

Marek Prach

Instruktor - Warszawa Broniewskiego

Moja przygoda ze sportem ma swój początek na starym małpim gaju razem z paczką znajomych w 2013 roku kiedy to w Polsce ukazał się nowy sport o nazwie Street Workout który opierał się na treningu z masą własnego ciała. Wraz z mijającymi latami stopniowo dodawałem do swojego arsenału treningowego koła gimnastyczne, sztangę i kettle. Zacząłem angażować nowe szlaki metaboliczne i rozwijać więcej cech motorycznych. W 2018 roku ukończyłem kurs Trenera Przygotowania Motorycznego na którym wieloletnią wiedzę i doświadczenie trenerzy pomogli poukładać w całość.  Z tą wiedzą i doświadczeniem rozpisuję plany treningowe i prowadzę zajęcia które przynoszą progress, dobre samopoczucie i co najważniejsze – zdrowie. Zwiększam siłę, poprawiam zakres ruchu i wykorzystuję wzorce ruchowe, które mają swoje przełożenie w życiu codziennym i pozytywnie wpływają na jakoś życia niwelując bóle np. pleców, szyi czy inne dolegliwości związane z brakiem ruchu. Codziennie rozwijam się w dziedzinie motoryki ludzkiego ciała aby stawać się w tym coraz lepszym i móc skuteczniej realizować cele sportowe każdej osoby, która będzie prosić mnie o pomoc w ich zrealizowaniu a także by prowadzić zajęcia sportowe na jak najwyższym poziomie.

Sport ma wzmacniać – fizycznie i mentalnie. Ma przełamywać limity i nadawać kolejne cele do zdobycia, gdyż to właśnie ich realizacja napędza Nas na jeszcze większą pracę nad samym sobą. Sport uczy dyscypliny, szacunku, poprawia humor i sylwetkę. Sport jest lekiem na większość chorób cywilizacyjnych i polecam go każdemu bez względu na płeć czy wiek.

Joanna Kędziora

Joanna Kędziora

Instruktor - Warszawa Nowogrodzka

Jej pasją jest sport i wszelkiego typu zdrowy styl życia. Od lat przekuwa swoje hobby na pracę zawodową z dużymi sukcesami utrzymując podopiecznych w pełni zdrowia.

Szczęśliwa mama preferuje zdrową i prostą kuchnię, a efekty jej kulinarnych poczynań znajdziecie na jej mediach społecznościowych.

Chodzą legendy, że kiedyś ktoś ją widział bez uśmiechu na twarzy, ale całe szczęście to tylko legendy. Na codzień powala radością i pozytywnym nastawieniem do życia.

Katarzyna Babiarz

Katarzyna Babiarz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 6 lat od pływania, jazdy konnej i narciarstwa. Obecnie swoją miłość do sportu realizuję jako instruktor fitness, Pilates i trener personalny. Podczas treningów skupiam się nie tylko nad poprawą sylwetki i kondycji podopiecznych, ale także na kompleksowym rozwoju ich sprawności- przywróceniu poprawnych wzorców ruchowych, zwiększeniu mobilności i zabezpieczeniu układu ruchu przed przyszłymi dolegliwościami.
Swoją wiedzę regularnie poszerzam podczas szkoleń i kursów.
Poza pracą interesuję się jogą, medycyną wschodu, dietetyką i tańcem.

Marcin Chejdysz

Marcin Chejdysz

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

W moim życiu sport jest obecny tak długo jak jestem w stanie sięgnąć pamięcią, zawsze miałem bardzo dużo energii, którą wykorzystywałem właśnie w aktywny sposób. Od 9 lat jestem zawodnikiem Futbolu Amerykańskiego, Swoją przygodę ze sportami siłowymi zacząłem w wieku 20 lat, jako aktywny zawodnik drużyny, potrzebowałem wzmocnić całe ciało przed zbliżającym się sezonem. Ta forma aktywności miała być tylko przygotowawcza a zagościła w moim życiu na stałe, z czasem przerodziło się to w pasję i sposób na życie. Staram się nieustannie poszerzać zakres wiedzy poprzez szkolenia, książki jak i choćby rozmowy z innymi trenerami. Aktywność jest dla mnie celem samym w sobie. Aktualnie prowadzę treningi indywidualne jak i zajęcia grupowe dla osób z każdego stopnia zaawansowania. Moją ulubioną formą treningu jest Crossfit który idealnie łączy podnoszenie ciężarów, ćwiczenia wydolnościowe i gimnastyczne. Oczywiście nie zamykam się na jedną formę aktywności. Na moich zajęciach można się spotkać ze zderzeniem różnych form treningu.

Mateusz Komendziński

Mateusz Komendziński

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness. Trener personalny, instruktor fitness, narciarstwa a także ratownik WOPR. Były zawodnik kadry Dolnego Śląska w pływaniu. Pasjonat górskich wędrówek, nurkowania oraz sportów ekstremalnych. Entuzjasta CrossFit-u, zajęć interwałowych oraz obwodowych, które pozwalają poznać granicę wytrzymałości własnego organizmu. Na zajęciach jest bardzo wymagający, nie oszczędza podopiecznych, bo sam daje z siebie 200%. Na treningach zawsze możesz liczyć na jego uwagę, sprawdza, koryguje, motywuje, wyciśnie z Ciebie „siódme poty”. Wydaje Ci się, że już nie możesz, Mateusz udowodni jak bardzo się mylisz 😉 Hasło, którym się kieruje: ” Work hard or go home ”

Ewa Kauch

Ewa Kauch

Instruktor - Wrocław Grabiszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem trenerem kickboxingu, certyfikowanym trenerem personalnym, dziecięcym oraz Kettlebell. Pasjonatka sportów walki oraz sportów drużynowych od najmłodszych lat. Jestem aktywną zawodniczką w K1. Lubię pracę z ludźmi i chętnie dziele się z nimi swoim wieloletnim doświadczeniem. Sport to całe moje życie i staram się zaszczepiać tym innych, aby każdy odnalazł coś dla siebie, mamy czerpać z tego radość. Na moich treningach panuje dyscyplina, nie ma monotonii i dajemy z siebie zawsze 100%. Moje motto brzmi ” dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą».

Harder Studio 2018. Copyright Reserved.
FITNESSCLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, nr 11, lok. 42, miejsc. TARNOBRZEG, kod 39-400. KRS: 0000695271, REGON: 368275068, NIP:8672243894

E-mail: biuro@harderfit.eu

Telefon:

Rozwój i produkt: Arek 883 226 138

Sprawy operacyjne: Łukasz 570 851 216